Kosova-Crew
 
ForumPortaliPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kqyr Sa e Ki Te ShpeiT Rrjetin ,download , Uploud..!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
erolind
A.i Mire
A.i Mire
avatar

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

MesazhTitulli: Kqyr Sa e Ki Te ShpeiT Rrjetin ,download , Uploud..!   Sat Nov 08, 2008 1:47 pm

Ja disa webfaqe ketu mundeni me mat shpejtein e Rrjetit,Download dhe Upload.

http://www.beocity.com/

http://www.wugnet.com/myspeed/speedtest.asp

http://www.speedtest.net/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
 
Kqyr Sa e Ki Te ShpeiT Rrjetin ,download , Uploud..!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Internet&Hardware :: E-Books&Tutorials-
Kërce tek: