Kosova-Crew
 
ForumPortaliPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiMbi 300 maps per CS Xat_chat

Share
 

 Mbi 300 maps per CS

Shko poshtë 
AutoriMesazh
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Mbi 300 maps per CS Empty
MesazhTitulli: Mbi 300 maps per CS   Mbi 300 maps per CS Icon_minitimeSat Nov 08, 2008 2:57 pm

veq e downlodoni Linkun dhe e extract dhe folderin maps e vendosni tek C:\Program Files\Valve\cstrike
download
sendspace.com vtzmgg
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
 
Mbi 300 maps per CS
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Lojra - Games :: Counter Strike & Cheats-
Kërce tek: