Kosova-Crew
 
ForumPortaliPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 fito para me kosovabux

Shko poshtë 
AutoriMesazh
mr.death
Fillestar-e
Fillestar-e


Numri i postimeve : 1
Registration date : 08/11/2008

MesazhTitulli: fito para me kosovabux   Sat Nov 08, 2008 8:21 pm

kosovabux bux është nje web-faqe shqiptare qe ofron mundesi per fitim te parave e di qe shum nga ju nuk do te besoni dhe do te thoni kjo asht nje rren por kqyrni faktet vllazen e kerkova pagesen para 2 dite dhe sot adresa ime ne kospay duke kështu:
http://img386.imageshack.us/my.php?image=kospayor9.jpg
per mu antarsu duhet me pas ni adres te hapur ne kospay.com pastaj shkoni ne
kosovabux
dhe regjistroheni sa me shum te afert qe referoni mundesit e juaj per te fitar jan me te mdha sepse gjdo here qe antari i referuar prej tej klikon edhe ti fiton pare.
edhe ju lutem e di qe e kam ba me link temin ama mos e largoni se un po ju tregoj edhe un i kom ba fotot e gjitha qe asht e vertet qe vertet pagujn e di kush kish me pyt shka po ju vyn kur ti fitoni pare ne kosovabux i dergoni ne kospay e kospay ka shum myshteri te tyre qe pranojn pagsa online njeri nga ta asht edhe kujtesa nese ju kutohet kujtesa ofron sherbime interneti qe d.m.th muni me ble domain me ato pare muni me pagu internetin e shum gjana tjera.
Me të mira
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://your-profit.co.cc
 
fito para me kosovabux
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Me para të shtetit shëtitje në Paris (Foto)
» Sipas serbëve, Flamuri ynë para Skenderbeut, paska pasur mbi shqiponjë një kryq
» POLICI MUHAMET MITAT LATIFI ME DETYRË NË GJILAN PARA LUFTE DHE MBAS LUFTE, KERCNON ME POROSI
» Brahim Avdyli: Gjurmët e para shqiptare
» Dr.Përparim Demi:Retë e zeza para shtrëngatës në Kosovë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Mesimet :: Mesime te tjera-
Kërce tek: