Kosova-Crew
 
ForumPortaliPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Adelina ne Itali

Shko poshtë 
AutoriMesazh
snika
Fillestar-e
Fillestar-e
avatar

Male Numri i postimeve : 31
Age : 24
Registration date : 29/10/2008

MesazhTitulli: Adelina ne Itali   Sat Nov 08, 2008 8:24 pm

Adelina Ismaili

Adelina në Itali

Pas një sezoni shumë të ngjeshur për Adelina Ismailin, pjesëmarrje nëpër koncerte dhe organizime të ndryshme, pastaj nëpër intervista dhe emisione të shumta, ajo tashmë ka gjetur pak kohë që t’ia kushtojë vetes.

Bukuroshja dhe superylli i muzikës shqipe i ka dhënë vetes një pauzë dhe është tërhequr paksa nga skena për të shijuar edhe ajo pushimin.

Mësohet se Adelina është duke qëndruar në San Marino të Italisë së bashku me motrën e saj Emën.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ks-forum.sforum.biz dhe www.forumi-kosova.tk
 
Adelina ne Itali
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Adelina Dardha: Poezi " E ëmbla ime nënë" Gezuar nënë diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall të puth.
» Ilirjana Koliqi-Ramaj:Mrekullitë e traditave tona të shenjta arbërore ruhen edhe Itali
» Adelina Dardha: Poezi " Miqesia"
» Lekë Mrijaj: Gëzuar ditëlindjen Adelina
» Adelina Dokja: Ne enderr me shen Merine!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Ks-Team :: Portali-
Kërce tek: