Kosova-Crew
 
ForumPortaliPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shikojenii ket Punimm per Kosova-Crew

Shko poshtë 
AutoriMesazh
naruTo The hacker
Dizajner
Dizajner


Numri i postimeve : 63
Registration date : 08/11/2008

MesazhTitulli: Shikojenii ket Punimm per Kosova-Crew   Sat Nov 08, 2008 10:09 pm

Shikojenii ket Punimm per Kosova-Crew Por e bera kur ka qen Template e kuqe,, tash eshte e bardh :S do provoj te bej 1 tjeter me ngjyr me te bardh, por duhet te kontaktoj, me web-masterat ose adminat per ti ditur formatet e fotos etj... ( dimi_m.e@hotmail.com )

Edituar për herë të fundit nga naruTo The hacker në Wed Nov 12, 2008 10:46 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://LexoGazeten.com
X-X0d3R
A.i Mire
A.i Mire
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Age : 23
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

MesazhTitulli: Re: Shikojenii ket Punimm per Kosova-Crew   Sun Nov 09, 2008 1:16 am

Shum i bukur punimi brravo duke qeshur

_________________
Mun Te Hini Edhe Ne Chat : wWw.Xat.Com/Engjull
http://kosova-crew.forumsq.net
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.Kosova-crew.tk
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Shikojenii ket Punimm per Kosova-Crew   Tue Nov 11, 2008 1:11 am

Shum i fort punimi nga ti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
naruTo The hacker
Dizajner
Dizajner


Numri i postimeve : 63
Registration date : 08/11/2008

MesazhTitulli: Re: Shikojenii ket Punimm per Kosova-Crew   Wed Nov 12, 2008 10:47 pm

Veq fillimi :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://LexoGazeten.com
SaintLion
Fillestar-e
Fillestar-e
avatar

Numri i postimeve : 17
Registration date : 09/12/2008

MesazhTitulli: Re: Shikojenii ket Punimm per Kosova-Crew   Wed Dec 10, 2008 9:34 pm

mir osht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Shikojenii ket Punimm per Kosova-Crew   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shikojenii ket Punimm per Kosova-Crew
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Murat Jashari: Kosova drejt humnerës
» Ramiz Dërmaku:KOSOVA, TAHIR ZEMAJ DHE KORBAT E KOMBIT
» Foto të ndryshme dhe lule
» ME GRYKË PUSHKE KËNDON KOSOVA
» Enver Bytyçi - Kosova digjet, Beogradi dhe Tirana krihen!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Design WorlD :: Userbars-Avatars-Signatures-
Kërce tek: