Kosova-Crew
 
ForumPortaliPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Program shqiptar kontabel & financiar Bilanc 2007

Shko poshtë 
AutoriMesazh
erolind
A.i Mire
A.i Mire
avatar

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

MesazhTitulli: Program shqiptar kontabel & financiar Bilanc 2007   Sun Nov 09, 2008 4:52 pm

Nese jeni duke kerkuar nje program kontabiliteti te kompletuar por te thjeshte ne perdorim, Bilanc 2007 eshte programi kompjuterik i duhur per ju. Ky program perfshin te gjitha funksionalitetet baze si: kontabiliteti, menaxhimi i inventarit, shitje - blerjeve, veprimet cash ne disa arka dhe disa banka, veprimet ne disa monedha, ndjekjen e situacioneve te klienteve dhe furnitoreve si edhe nje game te gjere raportesh dhe mjetesh per analizimin e mbarevajtjes se biznesit tuaj.

Nese jeni financier dhe kerkoni te mbani informacion ne lidhje me disa ndermarrje te ndryshme Bilanc 2007 Standard ju sherben me nje cilesi te larte dhe mundesi te avancuara te perpunimit te informacionit

Shkarko:

http://www.bilanc.com/download.htm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
endrit-vula
Fillestar-e
Fillestar-e
avatar

Numri i postimeve : 20
Registration date : 05/07/2009

MesazhTitulli: Re: Program shqiptar kontabel & financiar Bilanc 2007   Tue Jul 07, 2009 3:11 pm

flm man
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Program shqiptar kontabel & financiar Bilanc 2007
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Plisi shqiptar- Lashtësia e kapeles bardhë-PLISIT
» Përse Enver Hoxha e kritikonte Çe Guevarën
» Sylejman Aliu:Përse Dik Marti nuk përmend krimet serbe mbi shqiptarët?
» Niko Stylos: Gjuha e ilirëve – gjuhë e shqiptarëve
» Ramiz Dërmaku: Kadri Mani - Personaliteti me rëndësi kombëtare

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Internet&Hardware :: Programe-
Kërce tek: