Kosova-Crew
 
ForumPortaliPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiBarcoleta - Faqe 3 Xat_chat

Share
 

 Barcoleta

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:01 pm

Keto mo nuk jane zgjedhje, po kunkurs për punë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:01 pm

Ai nuk e ka ble dipllomen, po krejt fakulltetin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:02 pm

Nuk po kuptoj, çka kane kunder korrupsionit, kur ai po kryen punë shumë me shpejt se tjert.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:02 pm

Edhe Serbia po e luftojke korrupsionin. Armiku i armikut tim, oshte miku im.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:02 pm

Perkthimi i UNMIK-ut, për Cogito ergo sum, cili ju ka ra ne dore edhe pushtetareve tone: Gënjej, vjedhi, pra jam.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:03 pm

Deri para zgjedhjeve, emri Premtim mu ka dok i bukur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
X-X0d3R
A.i Mire
A.i Mire
X-X0d3R

Male Numri i postimeve : 733
Age : 24
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:04 pm

hahahahahahahahaha duke qeshur

_________________
Mun Te Hini Edhe Ne Chat : wWw.Xat.Com/Engjull
http://kosova-crew.forumsq.net
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.Kosova-crew.tk
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:09 pm

u kon ni katunar edhe ka ardh ne qytet edhe e ka nxon ni shpi te shkaut edhe aj kurr ska pa bojler,o msu atje ne katun mu la me pecerrk,kur ja ka nis ktu mu la ska dit qka me bo ...ja ka bo laju dora djatht laju ...se atje ne katun kurr se ka la doren e djatht tu qit uj me to
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:13 pm

ka shku ni shqiptar te vllau vet ne perendim dikun edhe ky ska p[as hic kultur ... kur po ju afrohet 1 qen ksi qe jon me lesh qe sju vrehet ka e ka kryt... edhe ja lag(shpurr) komen tina ky sdin qka me bo nervozohet shkon ja blen do mish ati qenit edhe ja qet.. ai vllau vet quditet me ket gjest se ky o kon shum i pa kulturun ..i thot brrawo vlla qashtu duhet mu kon i kulturun ...jo valla veq pe kqyri ka pe han mishin ti c...nonen shkelem ne kry...se se disha ka e ka kryt ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:15 pm

o kon ni djal 5 vjet edhe ka dal ne park me mamin e vet kur pe she ni gru shtatzon edhe pe vet mamin e vet qka ka qe ju ka fry ashtu barki ajo ia kthen ka pi uj shum edhe ju ka fry barki ..po aaa athu bre nanen a din not aj fmija qe osht aty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:15 pm

o kon ni plake edhe ka hyp n'autobus edhe ju ka tek mu ul te shoferi edhe ja ka msy me qu shoferin prej ulses tij aj ja ka bo oj hall shko atje ne fund se ktu smundesh mu ul.pse??se une e voziti ktu ani pra merre ketfar rrote edhe dil qatje permas
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:17 pm

polici edhe biondina:

u kon ni polic n'rrug edhe u kon tu ra shi edhe aj u kon ne kryrje te detyres edhe ka dal ni femer nga shtipija e saj lakuric i ka than hajde brenda se po bie shi jo flm se edhe jasht osht tu ra
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:19 pm

u kon nje njeri budall edhe ka shku ne barnatore edhe ka lyp burek me mish edhe ka thon nuk dal pa ma dhon ni burek me mish... aj farmacisti i ka thirr policin edhe kta e kan pyt qka u bo? aj ka thon qe po lyp burek me mish ne barnatore polici ja ka bo ani de jepja njo me djath
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:22 pm

4. Dy bjondina duke u shetitur gjejnë dy bomba.
E para: „ Ne duhet këtë menjëhere ta lajmrojme në polici“
E dyta: „Por në qoft se njëra eksplodon“
E para: „ po i thojmë se aty kishte qenë vetëm një“
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:22 pm

5. Pse bjondinet mbajne një gotë të zbrazët në frigorifer?
Ndodhë se ndonjë mysafir vjenë edhe asgjë nuk done te pijë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:22 pm

9. Në qoftë se një bjondinë dhe një zeshkane binë nga një ballkon, cila mbërrin më shpejte në tokë?
Zeshkanja sepse bjondina duke ra teposhtë duhet me pyet dikend ka është rruga.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:23 pm

10. Si e mbyt një bjondine një zogë?
Siiii? ajo e hedhë thjeshtë nga ballkoni.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:23 pm

13. Çka thote nje bjondine në qoftë se në rrugë e shehe një banane?
„ Oooo Përseri rrexohem“
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:24 pm

15. Pse bjondinat nuk dijne te shkruajne numrin 11?
Sepse nuk e dijne se cilin 1`ish ta shkruajne së pari.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:24 pm

16. Mbas 10 viteve bëjne demostrata bjondinet. Pse?
Atëherë i kuptojnë këto vice që sotë janë duke u bërë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:24 pm

17. Një zeshkane dhe një bjondinë janë duke u shëtitur në park, në atë moment thotë zeshkanja “shiko një zogë i vdekur“ „ ku po e shehë atë“ pyet bjondina duke shikuar nga qielli.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:25 pm

19. Pse bjondina merr shkallë kur të niset për në dyqan? Sepse çmimet janë të larta.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:25 pm

20. Mirdita bjondinë simpatike, a mundemi të takohemi përsëri? Po, më thirr në telefon. Numri im është në librin e telefonave. "Po emri yt"-"Emri është aty afër numrit të telefonit"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:25 pm

21. I tregon një bjondinë një bjondine: Sot bëra testin e Shtatëzanisë. "Mirë, ishin pyetjet të rënda?"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:26 pm

e pse foret me bjondina jon mat shkurta ??
per me i kuptu zeshkanet hauhauahuahuaahua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:33 pm

Po e shikon Bali, Swiss Loton.
Havushja ishte shtrirë, e kishte zënë gjumi.
Po e shikon Bali TV, edhe hoooop, e zuni preminë.*Jack Pot
-Havushe, premia, na ra premia.!-fillo të bërtas.
Havushja hiç s’po përgjigjet.
E prekë Havushen, hiç. E shkundullon Havushen, ajo hiç.
Kur ia prek pulsin, puls hiç.
-Vallha kur ta don, ta don!- tha Bali
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:34 pm

E kishte blerë Azemi një papagall, dhe e kishte vendosur
në balkon.
Një ditë atypari kalon Bali, duke shkuar në punë.
-Bal… O Bal, ta ç… nanën!- i thotë papagalli.
Dhe ashtu tri ditë me radhë, papagalli ia shuloi nanën
Balit.
I mërzitet Balit kjo punë, dhe drejtohet te Azemi e i tregon.
Azemi, e qorton papagallin dhe i thotë që kurrë më nuk
guxon ta shaj Balin rrugës.

Të nesërmen në mëngjes, Bali prap duke shkuar në punë,
kur i drejtohet papagalli:
-O Bal, O Bal.
-He, çka ka?- përgjigjet Bali.
-E DIN TI MIRË ÇKA KA!- i thotë papagalli.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:34 pm

Bali dhe Azemi

Bali: A e din or Azem se nje kohe femrat kane vrapue pas meje.
Azemi: E pse tani nuk po vrapojn pas teje?
Bali: Ka kohe qe e kam vendos te mos vjedh ma qanta te femrave!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:36 pm

U kon Hasa edhe Hysa edhe jon kon n'2-tin kat t'shpis vet edhe u kall shpia,
skan pas tjeter zgjidhje veq me zbrit brei ballkonit Hasa i ka thon Hyses,
Hasa: Hys une po pshurrna eh ti kapu per shurre edhe zbrit posht
Hysa: Po Has me kon budall un me nal ti shurren e un me ra posht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:37 pm

u kon ni nxans edhe ka pa nje enderr kishe u kall shkolla edhe ja ka nis me kajt edhe u qu baba i ka thon mos kaj o bir se veq enderr u kon - djali ja kthej po kaj qi ke enderr se te jish kon e vertet skisha kajt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:38 pm

ngjarje e vertet

Para vitit '99, dmth para luftes , ne nje lokal plicia serbe ban raci (kontroll). Ne ate lokal kane qene duke luajtur bilardo dy shoke , Rexhepi Rexhepi dhe Sakip Salihu.
E pyesin se pari Rexhepin policia :
Si e ki emrin ?
Rexhepi pergjigjet : Rexhep Rexhepi.
Mirepo kur e pyesin Sakipin
Sakipi nga frika prej policise pergjigjet edhe ai ne te njejten menyre
Une jam : Sakip Sakipi ,
Polici e shef qe Sakipi gaboj dhe vazhdon me pyetjen e dyte :
A din Shqip ti ?
Sakipi i pergjigjet : Kapak,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:48 pm

Ishte njehere nje djale i ri i cili kishte deshire te behej shkrimtar i madh.

Kur e pyeten sa i madh donte te behej ai tha: Une dua te shkruaj gjera qe tilla qe e gjithe bota ti lexoje, gjera qe njerëzit te reagojne fort, gjera qe do ti bejne ata te ulerasin, te qajne, te gulcojne nga dhimbja dhe nga zemërimi.

Tani ai punon per Microsoft, dhe shkruan “Error Messages”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:52 pm

Bëjnë gara Amerikanja, Francezja dhe magjupja, burri
i cilës mund ta fus pjesën më të madhe të trupit, në p…

-Amerikanja thotë- Burri im mund t’ma futë gjithë dorën.
-Burri im, këmbën, përgjigjet francezja.
- Dil Jashar, se fituam, bërtiti magjupja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:52 pm

Vjen Bali nga Gjermania, e mbledhen mahalla në odë
me ndëgjue najsen.
Ai, i ngrati kishte punuar në një fabrikë mishi, dhe ishte
mahnitur krejt me te. Kush vinte, ia tregonte këtë tregim.
- Leje ore, çfarë teknologjie ka fabrika ime. Merreni me mend
këndej e futë Lopën, atje del suxhuk (sallam).
Kështu disa herë e përsëriti, derisa babait të tij iu mërzit, edhe tha:
- Po leje bre, se s’koka kurrgjo kjo punë.
Qysh, po i thojnë kojshia, vallha boll punë interesante. Teknologji
moderne.
- A po thoni, atje hyn lopa, e në anën tjetër del suxhuk (sallam)?
- pyet plaku.
- Po, de. Shumë interesant.
- More, s’është kjo punë kurrgja u drejtohet të gjithëve, e më shumë
djalit të vet, Balit. “Unë, kam shtie suxhuk (sallam), e qy ku ka dale Lopë”
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
dj_cobr4
S.Moderator
S.Moderator
dj_cobr4

Numri i postimeve : 289
Registration date : 28/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 5:22 pm

Na ishte njeher nje polic, me emrin Petrit. Nje dite e sjellim Petritin ne zyre per ti bere nje test, dhe e puesin: Petrit cfare eshte partia?
Nena ime, i pergjigjet Petriti.
Mbasi del nga zyra aty takon nje polic tjeter, dhe ky e pyet: Ho me Petrit si e kalove testin?
Thjesht fare, thote Petriti, me pyeten se kush ishte partia dhe ju pergjigja 'nena ime'.
E therrasin shokun e Petritit ne zyra dhe i bejn te njejten pyetje: Kush eshte partia?
dhe ky i pergjigjet: Po nona e petritit mo, nona petritit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj_cobr4
S.Moderator
S.Moderator
dj_cobr4

Numri i postimeve : 289
Registration date : 28/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 5:23 pm

LOL...ajo barcaleta e dyt me kujton per nje ngjarje te afert. Kur ishim ne kalse te pare me duket shokjme me klasen ne nje shtepi muze ne Tirane qe kishte lidhje me Enverin a me Partine...se mbaj mend. Dhe aty ne nje tavoline ishte nje bust e Nexhmies. Nje shok me pyt mua "kush eshte ajo atje?"...une u mendova dhe i thashe "me duket se eshte Nena Parti"...se une e dija se ishte njeri i vertet Nena Parti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj_cobr4
S.Moderator
S.Moderator
dj_cobr4

Numri i postimeve : 289
Registration date : 28/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 5:23 pm

Po hec nje polic ne rruge e takon nje shok. I thote shoku policit se gruaja e policit po ja dredh, dhe se ne kete ore dashnori duhet te jete ne shtepine e policit. Polici gjith nerva vrapon ne shtepi e perplas deren e pyet gruan se ku e ka fsheh dashnorin. Ajo thote se nuk e di per cfare po flet. Polici nuk e beson e fillon te rremoje shtepine dhe e gjen dashnorin te fshehur nen divan. E kap per rrobash dhe e hedh jashte shpise.

Pas dy ditesh hec prap ne rruge polici dhe takon prap shokun. I thote shoku: He, si e zgjidhe problemin me gruan? A more divorc?
Jo mo ca divorc thote polici, megjithate e zgjidha problemin.
Cuditet shoku e i thot: Po si e zgjidhe?
Thot polici, shita divanin nen te cilin e gjeta te fshehur dashnorin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj_cobr4
S.Moderator
S.Moderator
dj_cobr4

Numri i postimeve : 289
Registration date : 28/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 5:23 pm

Na ishte njeher nje fshatar qe po ikte ne pazar per te shitur nje dhi. E takon nje polic ne rruge dhe polici i thote qe te djelave ndalohet te shiten dhite. I merr dhine fshatarit dhe niset per ne rajonin e policise, por gjate rruges takon nje fshatar tjeter.
Ku po e con kte gomar?, pyet fshatari.
Polici: Po ca thua ore idiot, se shikon qe eshte dhi?!
Nuk po flisja me ty, i pergjigjet fshatari, por me dhin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj_cobr4
S.Moderator
S.Moderator
dj_cobr4

Numri i postimeve : 289
Registration date : 28/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 5:23 pm

1 Titulli: provimi i hases e hyses
ish kan ni her hasa e hysa.e kishin ni provim,e per mi kalu ate provim e kishin ba ni dallavere. kur hini hasa n´provim profesori ia bani tri pytje:
qka hajna na? hasa i tha:
speca kastraveca patligjana e te tjera
me qka luftojna?hasa i tha: tenka automata mitroleza etj
a ka jete ne hane?hasa tha: thuhet qe po por shkenca ende se ka vertetu. e kur hini hysa profesori iau kish nrru venin pytjeve.profesori e pyti:me qka luftojna na ? ai i tha: me patligjana kastraveca speca etj
profesori e pyti:qka hajna na? tenka automata mitroleza etj.
profesori i tha: a je budall ti? hysa i tha: thuhet qe po por shkenca ende se ka vertetu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj_cobr4
S.Moderator
S.Moderator
dj_cobr4

Numri i postimeve : 289
Registration date : 28/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 5:24 pm

Nje Shqiptar I veshur Si majmun


ish kan ni shiptar dhe kish punu ne kopsht zoloxhik i veshun si majmun mrena hekurav dhe nje dit tu kcy si majmuni qe kcen me ba ma interesant bjen kah tigri dhe kur epa tigrin tha tash mu kajt nana me hanger tigri dhe veq kur i bertiti tigri shuj tha se na fike na nxjerre pej pune edhe aj ish kan shiptar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj_cobr4
S.Moderator
S.Moderator
dj_cobr4

Numri i postimeve : 289
Registration date : 28/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 5:25 pm

Burek Ne amerikIsh kan' ni shqiptar me ni djal tij t'vogel.Kur ai djali i pa burekat n'Amerikë edhe po kan'. Po e vet' baba, djali i kallxoi por baba nuk po e di se qka asht' bureku. E sheh ni Amerikan at' fmijen tuj kajt edhe e vet baben e vet se per qfar po kan fmija. Baba itha qe po kan' per burek. Amerikani i that ani de bleja nja. Ai baba i tha; jo bre hiqju ti se po don me hanger pa buk'!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj_cobr4
S.Moderator
S.Moderator
dj_cobr4

Numri i postimeve : 289
Registration date : 28/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 5:25 pm

DHËMBËT


Ç’të tha mami kur u ktheve në shtëpi dy ditë
pas kremtimit të matures?
-Asgjë.Këta dy dhëmbë edhe ashtu e kam
pasur ndermend t’I nxjerr!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj_cobr4
S.Moderator
S.Moderator
dj_cobr4

Numri i postimeve : 289
Registration date : 28/10/2008

Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 5:25 pm

As i pari...

Pas dy netësh martese:
- E dashur, gjykuar sipas aftësive tuaja, përfundoj se nuk kam qenë i pari...
- E more i dashur, gjykuar sipas tuajave, nuk je as i fundit...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Barcoleta - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Barcoleta
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Te Ndryshme :: Barcoleta-
Kërce tek: