Kosova-Crew
 
ForumPortaliPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiBarcoleta - Faqe 2 Xat_chat

Share
 

 Barcoleta

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 3:31 pm

Beni para se të shkojë në shkollë i thotë të jëmës se i dhemb barku. E jëma: "Nuk ke ngrënë bukën, e ke barkun bosh ndaj të dhemb, po të ishte plot nuk do të të dhembte. Në shkollë mësuesi mxënësve "F\u00 ebmijë më dhemb koka, mos bëni zhurmë ju lutem." Beni ngrihet në këmbë "M\u00 ebsues, e keni kokën bosh prandaj, po të ishte plot nuk do të të dhimbte"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 3:31 pm

Shkojne Hasa Hysa me vjedh dhe Njani hyn ne magazine me vjedh e tjetri rrin me rujt dhe hyp ne lis.
Pak me vone vjen atypari nje Polic dhe e shef Hysen ne lis dhe po e vet-qka ke hyp ne lis bre
E ky i thot: qe po lexoj vjersha
Polici: hajt ta degjoj nje
Hysa: O sa mire po rrezon hana ik o Has se tu qi Nana.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 3:32 pm

Muji ishte kthyer nga Afrika!
Hasi e pyet:"cka vrave per ate kohe ne Afrike?"
Muji thot:
-Vrava 3 leoparda, pese tigra, tete elefanda dhe dhjete nopliza!
Hasi:
-Po cka jan ata nopliza?
Muji:
-Ata ishin te vegjel, te zeze dhe bertasnin ... NO PLIZ-NO PLIZ !!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 3:32 pm

DY SHOQET

Një shoqe po i thotë shoqes tjeter"burri im kurrë nuk më prek, le se nuk më prek por as që më vëren kur të bij me të në krevat". Nuk po të besoj, i thotë tjetra shoqe, du me i hy unë sonte në shtrat me provu.
Dhe kur hyn shoqja e shoqes në krevat të burrit të shoqes ai burri menjëherë kërrrrk gishtin në atë senin e shoqes së gruas, tash ajo shoqja po bërtet"kuku, pse më rrejshe se nuk të prek moj e poshter". Tash kjo gruja e burrit i thotë shoqes "pse qka të bani moj" po qysh moj ai pa njo pa dy ma shtini gishtin në atë senin". Gruja e burrit po qesh hahahaha.
Ajo po i thotë e pse po kesh.
Po ai ka desht me lagë gishtin se ju ka ter pështyma.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 3:32 pm

===Hajnat===

Hyjnë hajnat të plaçkitin në shtëpinë e Hasës dhe Hysës.

“Thirre shpejt policinë”, i thotë Hasa Hysës.

Ai i sjell dy numra, por policia nuk vjen dhe hajnat vjedhin dhe shkojnë .

Hasa nervozohet:

“O Hysë, a e solle numrin 92?”.

“Jo, unë e solla numrin 29, thash ndoshta policia iu del hajnave prapa shpine
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 3:32 pm

Pse biondina ka vendosur të ketë vetëm tre fëmijë?

Sepse ka dëgjuar se çdo i katërti fëmijë është kinez.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 3:33 pm

--E kam për me hangër---

Një ditë kishte ardhur veterinari për t’i kontrolluar pulat, dhe i thotë shitësit se pulat e tij kanë HIV – SIDA.

Shitësi bën apel që të gjithë t’i kthenin pulat, dhe ashtu bën të gjithë. Vetëm një qytetar nuk e ktheu, dhe i shkoi shitësi në shtëpi:

“Pse vetëm ti nuk e ktheve pulen?”

Qytetari u përgjigj:

“Nuk e kam blerë pulen për t’u martuar me të, po për me hëngër”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 3:33 pm

====Baballarët====

Disa fëmijë po mburreshin se i kanë baballarët të shpejtë.

Njëri thotë: “Babi im pasi hedh shigjetën, vrapon dhe e kap pa arritur në shenjestër.

I dyti: Babi im gjuan me pistoletë dhe e kap plumbin pa arritur shenjestren.

I treti: Se mos është ndonjë gjë kjo! Babi im punon në qeveri dhe megjithëse puna i mbaron në orën 16, vjen në shtëpi që në ora 13.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 3:33 pm

---===Logjika===---


Në klasë mësuesja pyet nxënësit:

- Në një pemë janë 5 zogj. Një gjahtar qëllon me çifte dhe vret 3 zogj.

- Sa zogj mbeten në pemë?

- 2 zogj mësuese, përgjigjet një nxënës.

- Bravo e gjete!- thotë mësuesja.

Një nxënës tjetër ngrihet dhe e kundërshton;

- Në pemë nuk mbeti asnjë zog, mësuese, se u tremben nga zhurma.

Mësuesja e vënë në pozitë, mendohet pak dhe i thotë: bravo, më pëlqen logjika që përdor.

Po ky nxënës thotë:

- Ta them edhe unë një problem mësuese?

- Janë 3 femra duke ngrënë akullore, e para e lëpin me majën e gjuhës e dyta me gjithë gjuhen dhe e treta e fut akulloren në gojë, cila nga këto femra është e martuar?

- Ajo që e fut gjithë akulloren në gojë, thotë mësuesja.

- Jo mësuese, ajo që ka unazë në gisht, por gjithsesi më pëlqen logjika që ndjek.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 3:33 pm

***Shqipëria dhe Amerika***

Ishin dy shqiptarë dhe bisedonin se si të pasurohet Shqipëria. Njëri tha kam një ide: t’i shpallim luftë Amerikës, ajo do të na pushtoj dhe kështu do na sjellë dollarë.

Mirë e ke ja kthen tjetri, por pas pak e ndërron mendimin dhe thotë:

“Jo, është rrezik se nëse ne e fitojmë luftën, atëherë çka do t’i çojmë Amerikës!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 3:34 pm

<@@>Oqeani<@@>


Takohen dy shokë.

“A ke ndëgjuar për Oqeanin Atlantik”?

“Po”.

“Unë e kam kaluar not”.

“E ti a ke ndëgjuar për Oqeanin e Vdekur”?

“Po more”.

“Unë e kam mbytur”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 3:34 pm

*****BORXHI*****


Një djalë po shëtiste me të dashuren e tij, kur papritur shikon një person të njohur dhe i thotë të dashurës:

- E shikon atë, ka dy muaj që më ka marr borxh 10000 lekë dhe akoma nuk m’i ka kthyer.

- As mos prit të t’i kthej, pasi mua ka një vit që më ka marr virgjërinë dhe nuk ma ka kthyer më.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 3:34 pm

____Kulleri____


Vdes njëri dhe kullerat shkojnë për kryeshëndosh.

Kulleri: “Hej njerëz, a u mërzitet për tipin bre, shumë i smut o kon a, shumë m’u ka dhimtë a”!

Burrat tjerë në dhomë ia kthejnë:

“Jo bre s’u kanë smutë, po kerri e ka shkelë”!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 3:34 pm

>>>Mjeku<<<


I sëmuri: Doktor, doktor kam edhe 59 sekonda jetë.

Doktori: Prit një minutë, të lutem!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 3:36 pm

><<<<<<<<<<<> Cigaret <>>>>>>>>>>>>>>>><

-Doktor dua te le duhanin, por nuk di si ti t'ja bej.
-E ke provuar me karamele?
-Po por ato nuk ndizen!...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 3:36 pm

<_________Ndihma e shpejtë___________>

Nje polic therret me telefon ndihmen e shpejte:
-Ndihme, ndihme, kam gelltitur celsin e shtepise,cte bej?
-Hyr nga dritarja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 3:36 pm

Fukaraja

Shkon fukaraja me të birin e tij tek mjeku:
- Zotëri doktor, nuk po ha asgjë. As bukë, as sheqer, as pite, as peshk, kurrgjë hiq!
- Po, pse bre?
- Paj, nuk i ka...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 3:37 pm

Gjakovarët

Takohen dy miza dhe fillojnë bisedën.
- Allahile, ku ke qenë. S’të kam parë me muaj!
- Kam qenë e mbyllur në kuletën e gjakovarit!, ia kthen miza tjetër.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 3:37 pm

TBC – BMW

Shkon Rrusta te doktori dhe i ankohet:
- Doktor, po kollitem, teshtij, mezi po marr frymë.
- E pyet doktori:
- A ka pas dikush në familjen tuaj TBC?
- Jo valla, por mixha jem Hasani e ka pas një BMW.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 6:58 pm

po du mja tregu ni matematik i kam dy shok dhe ja marr dyve 25eurodhe bahen 50dhe un i blej 45euro ni par kpuca dy shokve je kthej ka 1 eruo dhe 3 euro me mbesin mua dh te dy shokve i jakm borgj edhe ka 24 euro e tashti 24+24=48edhe 3 euro qe me mbeten mu po baj 51
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 6:58 pm

Hasa e msonte Hysen mi perdor bomben e dores:
HASA: E hek siguresen, pret deri ne tre e masnej e gjun bomben.
A po merr vesh ?
HYSA: Po more qysh jo.
Mas nja 5 minutave dul Hysa pa duar:
HYSA: Koka kon e prisht kjo bomb se sahati hala dy e pesë minuta,
e kjo kersiti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 6:59 pm

njherit nastradini qohet dhe del ne pazar, kur shkon ne pazar e merr nje gjel veresi!!, dhe ai nuk e preu gjelin deshrronte qe ta ruante ta ntrashte pak per bajram, edhe kur dilke ne pazar ai qe ia kishte shitur ja lipke paret, dhe nastradin sa her e shihke ja bajke ti jap bre mos u merzit ai i thot kur, diten e pazarit bre , edhe tash vjen nje pazar e dy e tre nastradini vjen pazarine katert, i thot o nastradin tlutem ami paret a t e kam than o zotri se ti ajp diten e pazarit!!! a ia kthen po sot asht e e pazar. ky ja kthen e di qe asht e pazar, ani, ani a mos asht vetem sot e pazar a 48 her ne vit asth e pazar ndostha ne njanin prej tyre kjam me ti dhan pare!!!!! hahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 6:59 pm

kan lujt vermicalit basketboll.pas disa ore loje rezultati ishte 0:0.kan lujt ala po apet rezultati 0:0.me pastaj e kan pa se topi ishte me i madh se koshi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 7:00 pm

U kan ni plak . Nipi i vet i ka than gjysh sot kam me te qu diku gjyshi: ku bre bir nipi: hajde me mue . E merr e qon ne stadium kur shkojn atje gjyshi: qka jan to bo kta bre bir nipi : gjysh kta kan pare shum gjyshi: kta me pas pare shum e blejn krejt ka ni top e nuk ngajn krejt mas 1 topi .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 7:01 pm

shqipria dhe gjeorgjia ndeshja ke ka qen nje njeri duke e shiku ndeshjen ne shtepi te vete ne pjesen e dyt kur po vjen djali i ati njerit edhe po i thot o bab hajde se u dek nana edhe ai po i thot qa qa u dek nana ai i thot ani shko djali jem e nisja kaj se qe une vi edhe pak ahhahahhahahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 7:01 pm

Nje njeri pyet shokun: kush eshte me e madhe se peglla???ky ia kthen auobusi jo, automobili ky prap jo, dhe i thot tregom pra kush eshte???--Ky i thot KOMBAJI...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 7:02 pm

Jan kan 2 vet tu hec rruges edhe njoni po e pyt me seriozitet hej a PO shkojm bre e aj tjetri po i thot ku Ky po i tho me Ta vu (hahahhaha) e tash ky qa e hanger foren u munun me ja lshu atij qa ja hangriforen edhe i tha Hej a e din bre qfar gigjitali ka ble edhe ky qa ja lshoj foren tah Kush ky i tha ma puthsh e aj tjetri i tha ta rrashsa deri ne gush(FYT) (hahahaha) Shnosh vic ke a
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 7:03 pm

u kon ni amerikan edhe ni shqiptar edhe tash po shkojn me ni restourant edhe tash kur ka ardh kamarieri po i pyt se qka po doni edhe amerikanin e ka pyt anglisht edhe amerikani po thot JONI VOLKER VISKI
ndersa shqiptari po thot SHABAN TESLICA COCACOLE..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 7:03 pm

U kon 1 amerikan 1 shqiptar e 1 shka ne nje aeroplan dhe kan thon me qit dishka shka te mujsh prej aeroplanit A merikani ka qit $-Dollar kta i kan thon pse bre pi qet ky ka thon hajt bre se kena boll edhe shkau kshtu ka qit din pastaj kur i ka ardh rradha shqiptarit e ka qit shkaun. Amerikani ka than pse bre pe qet Shqiptari : Hajt bre se kena Boll HHHaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 7:04 pm

Qka do me than tmk? TELEFONAT MOBIL TE KOSOVES.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 7:05 pm

Ka qene nje njeri i varfer tu shetit ne pyll ,edhe tu hec e sheh ni shpi ,edhe troket ne der aty i del ni plake edhe ai i thot oj inxhe a ki najsen me honger ajo i ka thon po, prit pak.edhe ajo ja jep ni tegell me majonez edhe ky e han meniher .edhe te nesermen apet vjen te shpia e saj edhe i thot asaj plakes hajt ama edhe pak qasi majonezi.ajo plaka thot o budall aj so kon majonez .une qe 70 vjet po shpqrthej puqra per me bo ket sen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 7:05 pm

Polici i thot njenit:shoku trotoar,hip ne katunar.ja kthen katundari:shoku gabim e ke milic
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 7:05 pm

Ne rruge e siper nje polic trafiku e takon nje person duke udhetuar ne gomar dhe i ndal ata.Zotni me duhet t`ia shkruj nje gjobe se gomari nuk e ka shiritin e sigurimit te vendosur ,por nese ta shkruj ty denimi eshte 25 euro ndersa nese ia shkruaj gomarit denimi eshte 10 euro,ti zgjidh vete se kujt mi shkrujt. Me shkruaj mua denimin se e kam ndermend gomarin ta regjisroj ne akademin policore e duhet ta kete historin e paster....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 7:06 pm

u kan arditi edhe bledari edhe i kan pa hajnat tu viedh me ni shitore i thot bledari arditit shko thirre 92 shkon arditi e kthehet bledari:a e thirre 92 arditi:jo e thirra 29 bledari:a te thash 92-shin po e thirra 29 me dal policia prej permasit e i zan ma leht.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 7:06 pm

SHPK - se ju vjen uniforma e re, dhe perveq uniformes edhe nga nje ore speciale. Komandaniti fillon me ju spjegu, keto jane ora speciale, me keto mundeni edhe me u la,..... qohet nje polic dhe e pyet komandantin, ku lshohet uji i nxehte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 7:07 pm

Nje polic civil po shkon malit dhe po e takon nje bari duke i kullosur delet ne malet e sharrit dhe po i thot bariut se nese ia qelloj se sa dele i ke çka do te me japish? Bariu i thot se te japi çka te duah.Dhe polici ia qellon dhe bariu i thot merr qka te duash pasi te premtova. Polici shkon dhe ia merr qenin me te madhin dhe bariut i dhimbet qeni dhe i thot se nese ia qelloj se qka je me profesion qka do me japish ti? Edhe ky i thot qka te duash dhe bariu i pergjigjet i thot se je polic. polici habitet se ku e diti dhe e pyet plakun se si e dite qe jam polic, bariu ia ktheu se shoku shokun e zgjedh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 7:07 pm

Shkon sportisti te mjeku se ka temaparatur t madhe dhe mjeku ja mat me termometer i thote e paske 41,7 vija kjo o shum sportisti e pyet sa o rekordi botror.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 7:09 pm

Qka do te thote TMK? Pergjegjje:TMK dote thoteTASH NA MBETI KACIJA.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
naruTo The hacker
Dizajner
Dizajner
avatar

Numri i postimeve : 63
Registration date : 08/11/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 3:21 pm

ahhahhahahahhahhahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://LexoGazeten.com
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 3:58 pm

Gjykaca, doktora, inspektora, doganjera, politikana.....me çmime shum te volitshme! Bleni prodhime vendore!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 3:58 pm

Nese jeni tu lyp punë, uluni ne dy gunj, ma let e gjeni.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 3:58 pm

Amerikanet, për ditën e falenderimit, hajin qura, e na flejim me to.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 3:58 pm

Vetem ata, qe nuk kane pas kurgjo, e sot i kane te gjitha, e dijin për çka kan luftu.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 3:59 pm

Prej asaj, cilja parti politke oshte ne pushtet, varet a jam kriminel, a jam hero i popullit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 3:59 pm

Prodhimet vendore i blej, te huajt i vjedhi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 3:59 pm

Doktorat e sotit, duhet me shkru ma buker, se farmacistat e sotit nuk po dijin me lexu.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 3:59 pm

Ne Prishtine nuk mundet mu organizu LOVE PARADE, se buljashat ne shumicen e rasteve po hecin me kere te blindune.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:00 pm

Po i gran kerit Prishtinalija për Shkup ka Gryka e Kaqanikut 150 km/ore dhe para se me hi ne Han te Elezit, po e ndal policia: 120 euro denim për tejkalimin e shpejtesis - po i thot polici! Kush i ka gra shpejt, une a, nuk e kam kalu 80-shin - po mbrohet prishtinalija? Nuk ke nevoj me u arsyetu, se i kena ngjite kamerat dhe e kena pa qe perpos shpejtesis, keni tejkalu edhe ne tunel 6 here, keni tejkalu 3 kere ne dy vija te plota dhe për pak keni bo ndeshje me nji kamion. Te gjitha jane te inqizune!!! - me zo dukshem ma te nalt polici. A kishit mujt krejt qat inqizim me ma djeg n`CD - ja kthen prishtinalija?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:00 pm

Gjat fushates zgjedhore, populli po bohet shum i kulturum dhe nuk po pshtyn neper rrug. Po i pshtyn pllakatat.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:01 pm

Nëse mund ti perbini (hani) premtimet e partive politike gjate fushates zgjedhore, nuk keni nevoj me u tut për egzistenc, ose qe keni me vdek urie. Ju mundeni me jetu edhe mut me hanger.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
Sponsored content
Barcoleta - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Barcoleta
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Te Ndryshme :: Barcoleta-
Kërce tek: