Kosova-Crew
 
ForumPortaliPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 bill gates eshte DJALL

Shko poshtë 
AutoriMesazh
erolind
A.i Mire
A.i Mire
avatar

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

MesazhTitulli: bill gates eshte DJALL   Thu Nov 13, 2008 4:44 pm

zbuluesi i microsoft bill gates eshte nje djall ja shikone


Argument qe Bill Gates eshte djalli.

Emri i vertete i Bill Gates eshte William Henry Gates III. Ne kohet e sotme ai njihet si Bill Gates (III).

Duke konvertuar germat e emrit te tij sipas kodit ASCII dhe duke i shtuar 3 (III) marrim:

B 66
I 73
L 76
L 76
G 71
A 65
T 84
E 69
S 83
+ 3
--------------
666 !!

Dikush mund te pyese “Si u be Bill Gates kaq i fuqishem”? Koicidence?
Para se te vendosni merrni ne kosiderate dhe keto me poshte:

M S - D O S 6 . 2 1
77+83+45+68+79+83+32+54+46+50+49 = 666

W I N D O W S 9 5
87+73+78+68+79+87+83+57+53+1 = 666

Koicidence? Vendosni ju…

PS(per ata qe se dine 666 eshte datelindja e dreqit e cilla eshte ne qdo njemije vjet)p.sh 06.06.2006 ose 06.06.3006
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
 
bill gates eshte DJALL
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Enver Bytyçi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Bimët dhe shtazët sheruese dhe ushqimore
» Besi Bekteshi: Falja nuk është kulturë e demokracisë shqiptare, por standard që nuk do ta plotësojmë edhe për shumë vite
» Irvi Hyka sjell shkrimin:Bill Klinton në krye të fushatës për njohjen e Kosovës
» Nje liber ne gjermanisht i Artistes Alida Hisku eshte nje dhurate e bukur per cilindo...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Te Ndryshme :: Barcoleta-
Kërce tek: