Kosova-Crew
 
ForumPortaliPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kritikat sygjerimet dhe verejtjet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
erolind
A.i Mire
A.i Mire
avatar

Male Numri i postimeve : 676
Age : 18
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

MesazhTitulli: Kritikat sygjerimet dhe verejtjet   Fri Nov 21, 2008 3:50 pm

ketu tregoni ndonje kritik qe e keni per stafin ndonje verejtje ose ndonje sygjerim edhe ato probleme qe zgjidhen do fshihen nga forumi.flm per mirekuptim sakt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
 
Kritikat sygjerimet dhe verejtjet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Ks-Team :: Rregullat e Forumit-
Kërce tek: