Kosova-Crew
 
ForumPortaliPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 PaSh_TrIkI-HaCk

Shko poshtë 
AutoriMesazh
PaSh_TrIkI-HaCk
Fillestar-e
Fillestar-e
avatar

Numri i postimeve : 2
Registration date : 24/11/2008

MesazhTitulli: PaSh_TrIkI-HaCk   Mon Nov 24, 2008 4:48 pm

Hi all
Une jam Pashtriki
Jam nga Gjakova
dhe jam 13 vjeq duke qeshur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj_cobr4
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Numri i postimeve : 289
Registration date : 28/10/2008

MesazhTitulli: Re: PaSh_TrIkI-HaCk   Mon Nov 24, 2008 4:57 pm

welcome broo,...kalo mir ne mesin ton...duke qeshur:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
erolind
A.i Mire
A.i Mire
avatar

Male Numri i postimeve : 676
Age : 19
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

MesazhTitulli: Re: PaSh_TrIkI-HaCk   Mon Nov 24, 2008 6:01 pm

mireseerdhe pashtrik kalo mire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
naruTo The hacker
Dizajner
Dizajner


Numri i postimeve : 63
Registration date : 08/11/2008

MesazhTitulli: Re: PaSh_TrIkI-HaCk   Tue Nov 25, 2008 9:19 pm

kalo mire mireseerdhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://LexoGazeten.com
flor3nt2po2
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Numri i postimeve : 107
Registration date : 15/11/2008

MesazhTitulli: Re: PaSh_TrIkI-HaCk   Fri Nov 28, 2008 8:29 pm

mirr se erdhe...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: PaSh_TrIkI-HaCk   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
PaSh_TrIkI-HaCk
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Vetem per ju :: Prezantoni veten në forum-
Kërce tek: