Kosova-Crew
 
ForumPortaliPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kush po ma qen ni host

Shko poshtë 
AutoriMesazh
PaSh_TrIkI-HaCk
Fillestar-e
Fillestar-e
avatar

Numri i postimeve : 2
Registration date : 24/11/2008

MesazhTitulli: Kush po ma qen ni host   Mon Nov 24, 2008 4:49 pm

Kush mundet me ma qet ni host ju lutem postojeni ketu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mix1mix
Fillestar-e
Fillestar-e
avatar

Numri i postimeve : 5
Registration date : 28/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kush po ma qen ni host   Fri Nov 28, 2008 3:03 pm

ej broo pak ma shum shpjegim...nese don me qel 1 hoste hyr ketu....freehost.com

ose shko ne google.com dhe kerko freehost....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kush po ma qen ni host
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kusari- Lila: Ja kush deshi të mëvrasë, pazari për ekzekutimin tim u krye në Gjakovë
» Kryqi i Kuq Shqiptar: Kush dhuron gjak shpëton një jetë
» IDRIZ ZEQIRAJ:12 QERSHORI 1999 DATON ÇLIRIMIN E KOSOVËS-KUSH PO PËRPIQET TA FALSIFIKOJË HISTORINË
» Shyhrete Behluli është sëmur !
» Hilmi Saraçi: Masakra serbe në Studime të Poshtme (Martiraj) 1998-1999

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Vetem per ju :: Pyetje&Pergjigje-
Kërce tek: