Kosova-Crew
 
ForumPortaliPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiQysh mi ndryshu Shporten Xat_chat

Share
 

 Qysh mi ndryshu Shporten

Shko poshtë 
AutoriMesazh
endrit-vula
Fillestar-e
Fillestar-e
endrit-vula

Numri i postimeve : 20
Registration date : 05/07/2009

Qysh mi ndryshu Shporten Empty
MesazhTitulli: Qysh mi ndryshu Shporten   Qysh mi ndryshu Shporten Icon_minitimeSun Jul 05, 2009 2:05 pm

Ndrysho emrin e Shportes apo beje Rename Recycle Bin.
Shko
Start
Run
regedit.exe (enter)
pastaj shko sipas udhezimeve

[HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E}\ShellFolder]
"Attributes"=hex:50,01,00,20
"CallForAttributes"=dword:00000000

KUJDES! Shell folderin ka mundesi qe nuk e keni andaj e editoni vetem atributes dhe
call for atributes direkt nga ky file {645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E})
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Qysh mi ndryshu Shporten
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Internet&Hardware :: E-Books&Tutorials-
Kërce tek: