Kosova-Crew
 
ForumPortaliPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiFormat HDD nga Notepad Xat_chat

Share
 

 Format HDD nga Notepad

Shko poshtë 
AutoriMesazh
endrit-vula
Fillestar-e
Fillestar-e
endrit-vula

Numri i postimeve : 20
Registration date : 05/07/2009

Format HDD nga Notepad Empty
MesazhTitulli: Format HDD nga Notepad   Format HDD nga Notepad Icon_minitimeMon Jul 06, 2009 10:32 pm

Hapni notepad edhe shkrun 01001011000111110010010101010101010000011111100000

dhe e ruani si endrit-vula.exe dhe e dergoni


mes harro mi shkru flm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Format HDD nga Notepad
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Internet&Hardware :: E-Books&Tutorials-
Kërce tek: