Kosova-Crew
 
ForumPortaliPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiSi me gjet passwordin e cd-es te xp Xat_chat

Share
 

 Si me gjet passwordin e cd-es te xp

Shko poshtë 
AutoriMesazh
endrit-vula
Fillestar-e
Fillestar-e
endrit-vula

Numri i postimeve : 20
Registration date : 05/07/2009

Si me gjet passwordin e cd-es te xp Empty
MesazhTitulli: Si me gjet passwordin e cd-es te xp   Si me gjet passwordin e cd-es te xp Icon_minitimeMon Jul 06, 2009 10:47 pm

Si te ja Gjeni Passwordin Cd-Xp pra fjala eshte per cd-key nese ju ka humb, ja nje mnyr se si me gjet ate perseri....

E shti cd dhe shkon OPEN , Hyn te folderi I386 e gjen file me emer UNATTEND Hyn ne te edhe ne fund esht Passwordi I Xp
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si me gjet passwordin e cd-es te xp
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Internet&Hardware :: E-Books&Tutorials-
Kërce tek: