Kosova-Crew
 
ForumPortaliPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si Te Marim Video Nga Youtube

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mergim1
Fillestar-e
Fillestar-e
avatar

Numri i postimeve : 6
Registration date : 13/09/2009

MesazhTitulli: Si Te Marim Video Nga Youtube   Sun Sep 13, 2009 10:10 am

Me se pari hini ne kete webfaqe http://download.cnet.com/3001-20....d699c90 kur te hyni klikoni Click here Dhe e shkarkoni programin pastaj merni video nga youtube
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si Te Marim Video Nga Youtube
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Skandaloze: Për gjashtëmijë euro, shkodranen ia shesin një plaku të Kosovës (Video)
» Dr. Mustafa Ceriq: Bosnja është tokë Ilire dhe unë jam boshnjakë me plis të bardhë në kokë (VIDEO)
» Muhabere Krasniqi me këngë të re për dëshmorin e kombit "Kjani Bela" - Video

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Internet&Hardware :: E-Books&Tutorials-
Kërce tek: