Kosova-Crew
 
ForumPortaliPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ofert per redirect .tk

Shko poshtë 
AutoriMesazh
erolind
A.i Mire
A.i Mire
avatar

Male Numri i postimeve : 676
Age : 18
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

MesazhTitulli: Ofert per redirect .tk   Mon Oct 27, 2008 6:05 pm

duhet qe ti kesh me shume se 50 postime asnje verejtje nga stafi antaret me grad nuk kane te drejte dhe nje anetar ka te drejte vetem nje here
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
 
Ofert per redirect .tk
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Ks-Team :: Oferta Falas-
Kërce tek: