Kosova-Crew
 
ForumPortaliPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kerkesat Per Albume Anglisht .: KeTu :.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
X-X0d3R
A.i Mire
A.i Mire
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Age : 23
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

MesazhTitulli: Kerkesat Per Albume Anglisht .: KeTu :.   Thu Oct 30, 2008 2:06 pm

Pershendetje Forumista
ktu mund ti beni te gjitha kerkesat per albume anglisht apo gjermanisht.

mundesisht te shkruani komplet:
kengetarin apo grupin
si dhe emrin e albumit qe deshironi.


ju kisha lut mos te beni kerkesa kshtu:
ej qite albumin e eminemit te fundit se emrin spe ja di.

ksi lloj kerkesash nuk merren parasysh.

Me Rrespekt Staffi i Forumit

_________________
Mun Te Hini Edhe Ne Chat : wWw.Xat.Com/Engjull
http://kosova-crew.forumsq.net
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.Kosova-crew.tk
 
Kerkesat Per Albume Anglisht .: KeTu :.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ne ishim ketu, Ne jemi akoma ketu, kjo eshte "HISTORIA" e Popullit Tim

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Te Ndryshme :: Muzikë e Huaj { HITE }-
Kërce tek: