Kosova-Crew
 
ForumPortaliPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rregullorja per kerkesa DESIGN

Shko poshtë 
AutoriMesazh
erolind
A.i Mire
A.i Mire
avatar

Male Numri i postimeve : 676
Age : 18
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

MesazhTitulli: Rregullorja per kerkesa DESIGN   Mon Oct 27, 2008 6:09 pm

per te bere nje kerkese per ndonje design duhet qe ti kesh me shume se 20 poste dhe nese don qe perseri ta besh ndonje kerkes tjeter duhet me i pas 40 poste,60,80 etj.Pra kur ta besh nje kerkese per design duhet qe te tregosh se sa me sa duhet te jete madhesia e designit ngjyrat etj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
 
Rregullorja per kerkesa DESIGN
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Design WorlD :: Kerkesa per dizajn-
Kërce tek: