Kosova-Crew
 
ForumPortaliPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kompjuter prej arit të pastër!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dj_cobr4
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Numri i postimeve : 289
Registration date : 28/10/2008

MesazhTitulli: Kompjuter prej arit të pastër!   Tue Nov 04, 2008 10:11 pm


Ajo që lexuat në titull nuk është gabim, ky kompjuter me të vërtetë quhet Pure*Gold. E po, edhe shtëpizën e ka me të vërtetë prej arit.

Në brendësi në fakt gjendet një kompjuter krejtësisht solid: Procesor Core 2 Duo nga Intel, katër GB RAM memorie, 100 GB (vetëm?) të hapësirës së dhënave, kartela grafike e Nvid

Se pse gjithë kjo gjendet në shtëpizë ari, nuk e dimë, e nuk dihet as çmimi i kësaj çudie edhe pse jemi të sigurt se nuk është aspak i vogël. Mirëpo në këtë kohë të pasigurisë ekonomike nëse dëshironi t’i porositni tjerëve që keni para për t’i hedhur, kjo është gjëja e duhur për ju!.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kompjuter prej arit të pastër!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si në përralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerë prej 10 mln dollarë (FOTO)
» Burbuqe Thaqi:Objektivat e Mijëvjeçarit për Zhvillim – utopi dhe propagandë pa shije
» Agim Bacelli:Rrëfimi* Tregim
» Prej nga e ka prejardhjen emri “shqiptar”?
» Kënd prej politikanëve e sundon gruaja, kush e ka amvise e kush Miss? (Foto)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Ks-Team :: Portali-
Kërce tek: