Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiMbroj emailin Xat_chat

 

 Mbroj emailin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 21
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Mbroj emailin Empty
MesazhTitulli: Mbroj emailin   Mbroj emailin Icon_minitimeSat Nov 08, 2008 1:41 pm

Shkojm STAR/Settings/Control Panel/ shkojm User Accounts ku na hapet nje drutare tjeter dhe perseri klikojm ne ikonen e majt ku shkruan emri i perdoruesit dhe Computer adminstrator , pasi te klikojm ne at ikon na hapet nje dritare tjeter ku ne anen e majt lart ne rreshtin e pare shkruan MAnage my Networks passwords dhe klikojm aty, ku na hapet nje dritare e vogel dhe mund ti shohim te gjith emailit te cilet jan kyqur ne msn . E-mailin ton qe deshirojm ta fshijm e klikojm e selektojm edhe shkojm e shtypim Remove dhe shkojm OK...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://kosov-crew.0forum.biz
 
Mbroj emailin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Internet&Hardware :: E-Books&Tutorials-
Kërce tek: