Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiupload me shume se 100 Mb ne rapidshare Xat_chat

 

 upload me shume se 100 Mb ne rapidshare

Shko poshtë 
AutoriMesazh
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 21
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

upload me shume se 100 Mb ne rapidshare Empty
MesazhTitulli: upload me shume se 100 Mb ne rapidshare   upload me shume se 100 Mb ne rapidshare Icon_minitimeSat Nov 08, 2008 1:45 pm

Qfare ju nevojitet :

- Rapidshare Manager (mund ta downloadoni nga Rapishare) ose ja linku :

Kodi:

rapidshare.com/files/11922339...riMela.com.rar


- Duhet me pas Rapidshare Account !!!

- Dhe nje file per me uploadu

Hapi i pare :

Downloado dhe instalo Rapidshare Manager

Hapi i dyte

Hap Rapidshare Manager dhe shkon te k "Account/Configuration" dhe logiratesh (Log in)

- Dhe nje file per me uploadu

Hapi i pare :

Downloado dhe instalo Rapidshare Manager

Hapi i dyte

Hap Rapidshare Manager dhe shkon te k "Account/Configuration" dhe logiratesh (Log in)
Hapi i 3-te

Shkon tek Upload dhe gjen fajllin qe don me uploadu

[IMG]http://img2.freeimagehosting.net/uploads/c4f19e37b2.jpg[/IMG

Dhe siq do ta shihni MAX osht 4000MB ( 4GB ) ... Por eshte vetem per perdorusit e Premiumit ...

Shpresoj qe kom mujt me ju ndihmu...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://kosov-crew.0forum.biz
 
upload me shume se 100 Mb ne rapidshare
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Internet&Hardware :: E-Books&Tutorials-
Kërce tek: