Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiKerkesat per lojra ketu Xat_chat

 

 Kerkesat per lojra ketu

Shko poshtë 
AutoriMesazh
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 21
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Kerkesat per lojra ketu Empty
MesazhTitulli: Kerkesat per lojra ketu   Kerkesat per lojra ketu Icon_minitimeSat Nov 08, 2008 2:41 pm

ketu mund ti beni kerkesat per lojra pra duhet qe ti thoni emrin e sakt dhe versionin e sakt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://kosov-crew.0forum.biz
 
Kerkesat per lojra ketu
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Lojra - Games :: Te Ndryshme-
Kërce tek: