Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiAdelina ne Itali Xat_chat

 

 Adelina ne Itali

Shko poshtë 
AutoriMesazh
snika
Fillestar-e
Fillestar-e
snika

Male Numri i postimeve : 31
Age : 27
Registration date : 29/10/2008

Adelina ne Itali Empty
MesazhTitulli: Adelina ne Itali   Adelina ne Itali Icon_minitimeSat Nov 08, 2008 8:24 pm

Adelina Ismaili

Adelina në Itali

Pas një sezoni shumë të ngjeshur për Adelina Ismailin, pjesëmarrje nëpër koncerte dhe organizime të ndryshme, pastaj nëpër intervista dhe emisione të shumta, ajo tashmë ka gjetur pak kohë që t’ia kushtojë vetes.

Bukuroshja dhe superylli i muzikës shqipe i ka dhënë vetes një pauzë dhe është tërhequr paksa nga skena për të shijuar edhe ajo pushimin.

Mësohet se Adelina është duke qëndruar në San Marino të Italisë së bashku me motrën e saj Emën.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ks-forum.sforum.biz dhe www.forumi-kosova.tk
 
Adelina ne Itali
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Ks-Team :: Portali-
Kërce tek: