Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiKetu pyetje dhe pergjigje Xat_chat

 

 Ketu pyetje dhe pergjigje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
snika
Fillestar-e
Fillestar-e
snika

Male Numri i postimeve : 31
Age : 27
Registration date : 29/10/2008

Ketu pyetje dhe pergjigje Empty
MesazhTitulli: Ketu pyetje dhe pergjigje   Ketu pyetje dhe pergjigje Icon_minitimeSat Nov 08, 2008 8:42 pm

Ne qoft se keni ndonje pyetje rreth forumit pyteni ketu dhe stafi yne do te ju jap pergjigjen

_______________
Kosova-crew
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ks-forum.sforum.biz dhe www.forumi-kosova.tk
naruTo The hacker
Dizajner
Dizajner
avatar

Numri i postimeve : 63
Registration date : 08/11/2008

Ketu pyetje dhe pergjigje Empty
MesazhTitulli: Re: Ketu pyetje dhe pergjigje   Ketu pyetje dhe pergjigje Icon_minitimeMon Nov 10, 2008 5:24 pm

Sa ANTAR E perbeni Forumin??? po mendoj sa vet e kan nis ;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://LexoGazeten.com
The End
Fillestar-e
Fillestar-e
The End

Male Numri i postimeve : 25
Age : 28
Vendi : Gjakova City
Registration date : 27/10/2008

Ketu pyetje dhe pergjigje Empty
MesazhTitulli: Re: Ketu pyetje dhe pergjigje   Ketu pyetje dhe pergjigje Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 5:56 pm

26 moooooooo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.gjakovaforum.tk
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 21
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Ketu pyetje dhe pergjigje Empty
MesazhTitulli: Re: Ketu pyetje dhe pergjigje   Ketu pyetje dhe pergjigje Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 6:15 pm

2 vet e kan nis une edhe the star
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://kosov-crew.0forum.biz
naruTo The hacker
Dizajner
Dizajner
avatar

Numri i postimeve : 63
Registration date : 08/11/2008

Ketu pyetje dhe pergjigje Empty
MesazhTitulli: Re: Ketu pyetje dhe pergjigje   Ketu pyetje dhe pergjigje Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 5:05 pm

aha aha okej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://LexoGazeten.com
Sponsored content
Ketu pyetje dhe pergjigje Empty
MesazhTitulli: Re: Ketu pyetje dhe pergjigje   Ketu pyetje dhe pergjigje Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ketu pyetje dhe pergjigje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Vetem per ju :: Pyetje&Pergjigje-
Kërce tek: