Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiProgram shqiptar kontabel & financiar Bilanc 2007 Xat_chat

 

 Program shqiptar kontabel & financiar Bilanc 2007

Shko poshtë 
AutoriMesazh
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 21
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Program shqiptar kontabel & financiar Bilanc 2007 Empty
MesazhTitulli: Program shqiptar kontabel & financiar Bilanc 2007   Program shqiptar kontabel & financiar Bilanc 2007 Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 4:52 pm

Nese jeni duke kerkuar nje program kontabiliteti te kompletuar por te thjeshte ne perdorim, Bilanc 2007 eshte programi kompjuterik i duhur per ju. Ky program perfshin te gjitha funksionalitetet baze si: kontabiliteti, menaxhimi i inventarit, shitje - blerjeve, veprimet cash ne disa arka dhe disa banka, veprimet ne disa monedha, ndjekjen e situacioneve te klienteve dhe furnitoreve si edhe nje game te gjere raportesh dhe mjetesh per analizimin e mbarevajtjes se biznesit tuaj.

Nese jeni financier dhe kerkoni te mbani informacion ne lidhje me disa ndermarrje te ndryshme Bilanc 2007 Standard ju sherben me nje cilesi te larte dhe mundesi te avancuara te perpunimit te informacionit

Shkarko:

http://www.bilanc.com/download.htm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://kosov-crew.0forum.biz
endrit-vula
Fillestar-e
Fillestar-e
endrit-vula

Numri i postimeve : 1
Registration date : 05/07/2009

Program shqiptar kontabel & financiar Bilanc 2007 Empty
MesazhTitulli: Re: Program shqiptar kontabel & financiar Bilanc 2007   Program shqiptar kontabel & financiar Bilanc 2007 Icon_minitimeTue Jul 07, 2009 3:11 pm

flm man
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Program shqiptar kontabel & financiar Bilanc 2007
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Internet&Hardware :: Programe-
Kërce tek: