Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiqiti fontet e downloaduara ne perdorim Xat_chat

 

 qiti fontet e downloaduara ne perdorim

Shko poshtë 
AutoriMesazh
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 21
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

qiti fontet e downloaduara ne perdorim Empty
MesazhTitulli: qiti fontet e downloaduara ne perdorim   qiti fontet e downloaduara ne perdorim Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 5:47 pm

se pari i downloadojm fontet
pastaj nese jan fontet .rar i hapim edhe i ekstraktojm p.sh ne desktop dhe ja bojm fontit COPY
pastaj e hapim my computer tani C tani windows tani fonts edhe ja bojm paste

ose

veq ja bojm copy edhe e hapim ni folder e nalt te address bar e shkrujm C:/windows/fonts edhe ja mshojm enter tani hapet nje folder edhe ja bojm paste
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://kosov-crew.0forum.biz
naruTo The hacker
Dizajner
Dizajner
avatar

Numri i postimeve : 63
Registration date : 08/11/2008

qiti fontet e downloaduara ne perdorim Empty
MesazhTitulli: Re: qiti fontet e downloaduara ne perdorim   qiti fontet e downloaduara ne perdorim Icon_minitimeWed Nov 12, 2008 6:54 pm

ose Klikojm START - Run e shenojm Fonts dhe ja bojm paste fontev ;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://LexoGazeten.com
 
qiti fontet e downloaduara ne perdorim
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Internet&Hardware :: E-Books&Tutorials-
Kërce tek: