Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiTa Kthejme Sistemin Mbrapa.Nje Muaj ose Me Shume Xat_chat

 

 Ta Kthejme Sistemin Mbrapa.Nje Muaj ose Me Shume

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dj_cobr4
S.Moderator
S.Moderator
dj_cobr4

Numri i postimeve : 289
Registration date : 28/10/2008

Ta Kthejme Sistemin Mbrapa.Nje Muaj ose Me Shume Empty
MesazhTitulli: Ta Kthejme Sistemin Mbrapa.Nje Muaj ose Me Shume   Ta Kthejme Sistemin Mbrapa.Nje Muaj ose Me Shume Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 2:23 pm

Per me kthy PC tuaj nje muaj mbrapa apo me shume se nje muaj duhet me ane te kesaj metode

start>programs>accessories>system tools> system restore

pasi te klikoni system restore ju hapet nje faqe dhe pastaj klikon next tani me ane te ketyre shenjave >< e kqyre se ne qfar kohe mundesh me rikthy pc-n

Kompjuterin mund ta ktheni ne gjendjen e meparshme deri ne daten e formatizimit.

Nqs nuk e kini automatic ateher duhet te shkoni tek ( creare a restore point)Kjo vlen per windows Xp
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ta Kthejme Sistemin Mbrapa.Nje Muaj ose Me Shume
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Internet&Hardware :: E-Books&Tutorials-
Kërce tek: