Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiCelular i thjeshtë për pensionistë Xat_chat

 

 Celular i thjeshtë për pensionistë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dj_cobr4
S.Moderator
S.Moderator
dj_cobr4

Numri i postimeve : 289
Registration date : 28/10/2008

Celular i thjeshtë për pensionistë Empty
MesazhTitulli: Celular i thjeshtë për pensionistë   Celular i thjeshtë për pensionistë Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 5:49 pm

Celular i thjeshtë për pensionistë F.1112113410280_m

Pensionistët nuk janë edhe aq të hapur për pranimin e teknologjive të reja dhe pajisjeve të avancuara teknologjike, mirëpo për shkak të boom-it të përgjithshëm teknologjik është e domosdoshme që edhe ata të blejnë ndonjë prej tyre. Ua paraqesim celularin i cili fillimisht është i dedikuar për njerëzit e moshuar.

Edhe atëherë kur vendosin për blerjen e ndonjë celulari, rrallë ndonjë pjesëtar i gjeneratës së vjetër do të kërkojë të blejë iPhone, Xperio Sony Ericsson apo ndonjë pajisje tjetër të avancuar telefonike. Atyre u nevojitet e cila do t'u mundësojë menaxhim të thjeshtë, derisa celulari ClarityLife C900 definitivisht bie në këtë kategori.

Karakteristikat për të cilat pensionistët do të janë të kënaqur në këtë pajisje janë: zmadhuesi i integruar i cili mundëson fortësi të bisedës deri në 20 decibelë, katër taste të mëdha për menaxhim të pajisjes, një buton i madh me ngjyrë të kuqe i sigurisë në pjesën e prapme të pajisjes i cili celularin do ta lidh me numrin e thirrur më herët, ekran i madh me ndriçim të madh në prapavijë, ndriçim i diodave LED të cilat sinjalizojnë thirrjen në pritje dhe llambë e integruar.

ClarityLife C900 mund të blihet me çmim prej 270 dollarësh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Celular i thjeshtë për pensionistë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Ks-Team :: Portali-
Kërce tek: