Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiCelulari Facebook arrin në Britani të Madhe Xat_chat

 

 Celulari Facebook arrin në Britani të Madhe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dj_cobr4
S.Moderator
S.Moderator
dj_cobr4


Numri i postimeve : 289
Registration date : 28/10/2008

Celulari Facebook arrin në Britani të Madhe Empty
MesazhTitulli: Celulari Facebook arrin në Britani të Madhe   Celulari Facebook arrin në Britani të Madhe Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 5:54 pm

Celulari Facebook arrin në Britani të Madhe F.1114114346953_m

Mania për Facebookun nuk ka të ndalur; nuk kemi aspak dyshim se së shpejti secili prodhues i harduerëve do të pohojë se pajisja e tyre është “e gatshme” për Facebookun dhe rrjetet tjera shoqërore në internet. Kështu operatori mobil britanik 3 ka paraqitur pajisjen INQ1, që është një celular i punuar veçanërisht për punë me Facebookun.

INQ1 në fakt është një telefon i mençur standard. Dimensionet e tij janë 97 x 47.6 x 14.4 mm, derisa pesha 110 gramë. Bateria do të mundësojë 329 orë në pritje dhe 324 minuta bisedë. Ekrani i integruar ka diagonale prej 2.2 inçësh, kamera është me rezolucion 3.2 megapiksela, pajisja përmban lidhje HDSPA, derisa sa i përket memories, në të gjenden 50 MB intern dhe 4 GB ekstern.

Ajo që e dallon INQ1 nga konkurrenca, është softueri i veçantë i cili do të duhej të lehtësonte punën me bashkësitë shoqërore dhe shërbimet, siç janë Facebook, Skype, Windows Live Messenger dhe Last.FM.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Celulari Facebook arrin në Britani të Madhe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Ks-Team :: Portali-
Kërce tek: