Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiTe shohish Sa ka punuar pc juaj Xat_chat

 

 Te shohish Sa ka punuar pc juaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dj_cobr4
S.Moderator
S.Moderator
dj_cobr4

Numri i postimeve : 289
Registration date : 28/10/2008

Te shohish Sa ka punuar pc juaj Empty
MesazhTitulli: Te shohish Sa ka punuar pc juaj   Te shohish Sa ka punuar pc juaj Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 2:27 pm

Clik ne START>RUN edhe e shkruani cmd edhe do te hapet nje dritare em ngjyre te zeze edhe aty e shkruani systeminfo dhe do te vazhdoje ajo dritare te shkoje te poshte dhe e lypni se ku po shkruan ' system up time' kjo tregon se sa ka punuar pc juaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Te shohish Sa ka punuar pc juaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Internet&Hardware :: E-Books&Tutorials-
Kërce tek: