Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiApliko per grad Xat_chat

 

 Apliko per grad

Shko poshtë 
AutoriMesazh
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 21
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Apliko per grad Empty
MesazhTitulli: Apliko per grad   Apliko per grad Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 6:08 pm

tani per tani kemi
2 admina (geri1994,dj_cobr4)
0 super moderatora
2 moderator (naruto the hacker edhe snika)
3 designer (the star,shkelqo,rayman)
0 vip
0 ks-princess
0 banned

admin nuk jepet
2super moderator duhet mi pas 90 poste
2moderator kerkojme duhet 70 poste per aplikim
2 designera nje punim per kosova-crew ta vlersojm se a ka lidhje per design dhe 30 poste
3 vipa 30 psote
ks-princess veq vajzat kan drejt me apliku 15 poste niher per niher ky numer ka mu rrit
banned muni me marr fal duke qeshur


Edituar për herë të fundit nga geri1994 në Fri Nov 28, 2008 6:54 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://kosov-crew.0forum.biz
snika
Fillestar-e
Fillestar-e
snika

Male Numri i postimeve : 31
Age : 27
Registration date : 29/10/2008

Apliko per grad Empty
MesazhTitulli: Re: Apliko per grad   Apliko per grad Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 11:37 am

geri1994 shkruajti:
tani per tani kemi
2 admina (geri1994,dj_cobr4)
2 moderator (naruto the hacker edhe snika)
3 designer (the star,shkelqo,rayman)
0 vip
0 ks-princess
0 banned

admin nuk jepet
2moderator kerkojme duhet 70 poste per aplikim
2 designera nje punim per kosova-crew ta vlersojm se a ka lidhje per design dhe 30 poste
3 vipa 30 psote
ks-princess veq vajzat kan drejt me apliku 15 poste niher per niher ky numer ka mu rrit
banned muni me marr fal duke qeshur

HEhe te krejta forumet po ipke falas:D:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ks-forum.sforum.biz dhe www.forumi-kosova.tk
The End
Fillestar-e
Fillestar-e
The End

Male Numri i postimeve : 25
Age : 27
Vendi : Gjakova City
Registration date : 27/10/2008

Apliko per grad Empty
MesazhTitulli: Re: Apliko per grad   Apliko per grad Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 6:38 pm

shiko se e ke harruar smod-in
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.gjakovaforum.tk
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 21
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Apliko per grad Empty
MesazhTitulli: Re: Apliko per grad   Apliko per grad Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 6:53 pm

aha po mire e ki flm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://kosov-crew.0forum.biz
Mergim1
Fillestar-e
Fillestar-e
Mergim1

Numri i postimeve : 6
Registration date : 13/09/2009

Apliko per grad Empty
MesazhTitulli: Re: Apliko per grad   Apliko per grad Icon_minitimeSun Sep 13, 2009 10:06 am

Une Aplikoj Per Super MOderator
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Apliko per grad Empty
MesazhTitulli: Re: Apliko per grad   Apliko per grad Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Apliko per grad
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Vetem per ju :: Apliko per staff-
Kërce tek: