Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiCrAzY SnIpEr iS HeRe Xat_chat

 

 CrAzY SnIpEr iS HeRe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CrAzY SnIpEr
Fillestar-e
Fillestar-e
CrAzY SnIpEr

Numri i postimeve : 20
Registration date : 26/11/2008

CrAzY SnIpEr iS HeRe Empty
MesazhTitulli: CrAzY SnIpEr iS HeRe   CrAzY SnIpEr iS HeRe Icon_minitimeWed Nov 26, 2008 10:20 pm

Une jam Ilir Hajrullahu dhe nese doni te dini me shum per mua ja e-maili im:iliri.h@hotmail.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dj_cobr4
S.Moderator
S.Moderator
dj_cobr4

Numri i postimeve : 289
Registration date : 28/10/2008

CrAzY SnIpEr iS HeRe Empty
MesazhTitulli: Re: CrAzY SnIpEr iS HeRe   CrAzY SnIpEr iS HeRe Icon_minitimeWed Nov 26, 2008 10:33 pm

welcome broo...kalo mir ne mesin ton.,..duke qeshur:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 21
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

CrAzY SnIpEr iS HeRe Empty
MesazhTitulli: Re: CrAzY SnIpEr iS HeRe   CrAzY SnIpEr iS HeRe Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 12:37 pm

miresevjen crazy sniper kalo mire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://kosov-crew.0forum.biz
flor3nt2po2
S.Moderator
S.Moderator
flor3nt2po2

Numri i postimeve : 107
Registration date : 15/11/2008

CrAzY SnIpEr iS HeRe Empty
MesazhTitulli: Re: CrAzY SnIpEr iS HeRe   CrAzY SnIpEr iS HeRe Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 8:28 pm

mir se erdhe brooo...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
CrAzY SnIpEr iS HeRe Empty
MesazhTitulli: Re: CrAzY SnIpEr iS HeRe   CrAzY SnIpEr iS HeRe Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
CrAzY SnIpEr iS HeRe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Vetem per ju :: Prezantoni veten në forum-
Kërce tek: