Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiAnetare i ri Xat_chat

 

 Anetare i ri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
erdi
Fillestar-e
Fillestar-e
erdi


Numri i postimeve : 2
Registration date : 15/07/2010

Anetare i ri Empty
MesazhTitulli: Anetare i ri   Anetare i ri Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 1:17 am

Pershendetje jam Burimi nga Prishtine, me pelqej forumi dhe u rejistrova shpresoj ti'a kaloj mire me ju
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Anetare i ri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Vetem per ju :: Prezantoni veten në forum-
Kërce tek: