Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiBugatti përgatit Grand Sport Sang Noir Xat_chat

 

 Bugatti përgatit Grand Sport Sang Noir

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dj_cobr4
S.Moderator
S.Moderator
dj_cobr4

Numri i postimeve : 289
Registration date : 28/10/2008

Bugatti përgatit Grand Sport Sang Noir Empty
MesazhTitulli: Bugatti përgatit Grand Sport Sang Noir   Bugatti përgatit Grand Sport Sang Noir Icon_minitimeTue Nov 04, 2008 10:07 pm

Bugatti përgatit Grand Sport Sang Noir F.1031044645534_m
Thua se nuk mjaft variacione në temën e Veyronit, andaj Bugatti, duket se ka vendosur të paraqes edhe një risi me temën e targës së re Grand Sport.

Automjeti do të prodhohet në gjithsej 150 njësi do të ketë edhe një seri të kufizuar për shkak të binjakut famëkeq Sang Noir.

Tani për tani nuk dihet se sa Sang Noir 16.4 Grand Sport Bugatti planifikon të prodhojë, mirëpo të themi vetëm atë që në përpunim gjenden gjithsej pesëmbëdhjetë njësi të Sang Noir, që duket se sigurisht do të ketë edhe më pak nga kjo targë.
Kur marrim parasysh se njësia e parë e targës “së rëndomtë” Grand Sport në ankandin e Monterey është shitur për hiq më pak se 3.19 milionë dollarë amerikanë, vetëm mund ta marrim me mend se sa do të kushtojë modeli i fundit.

Mund të pritet se 16.4 Grand Sport Sang Noir nga Grand Sport i rëndomtë do të dallohet vetëm për nga ngjyra e jashtme, rrjetës ndryshe të ftohësit dhe enterieri i ridizajnuar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Bugatti përgatit Grand Sport Sang Noir
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Ks-Team :: Portali-
Kërce tek: