Kosova-Crew
 
ForumPortaliPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 3D kosova-crew

Shko poshtë 
AutoriMesazh
erolind
A.i Mire
A.i Mire
avatar

Male Numri i postimeve : 676
Age : 18
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

MesazhTitulli: 3D kosova-crew   Wed Nov 12, 2008 10:27 pm


ka munci qe se kum ba qaq mire se qitash u msova
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
naruTo The hacker
Dizajner
Dizajner


Numri i postimeve : 63
Registration date : 08/11/2008

MesazhTitulli: Re: 3D kosova-crew   Wed Nov 12, 2008 10:44 pm

huauha shum mir osht me ja marr doren Photoshopit ( cs2, 3, 4 ) . msohesh shum mire

kjo osht mir veq ka ngjyra shum :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://LexoGazeten.com
erolind
A.i Mire
A.i Mire
avatar

Male Numri i postimeve : 676
Age : 18
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

MesazhTitulli: Re: 3D kosova-crew   Wed Nov 12, 2008 10:46 pm

po ama se kum ba me photoshop
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
X-X0d3R
A.i Mire
A.i Mire
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Age : 23
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

MesazhTitulli: Re: 3D kosova-crew   Thu Nov 13, 2008 12:35 am

Shum mir e ki bo po shum ngjyra

_________________
Mun Te Hini Edhe Ne Chat : wWw.Xat.Com/Engjull
http://kosova-crew.forumsq.net
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.Kosova-crew.tk
erolind
A.i Mire
A.i Mire
avatar

Male Numri i postimeve : 676
Age : 18
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

MesazhTitulli: Re: 3D kosova-crew   Thu Nov 13, 2008 12:38 am

kjo u kan veq prove
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
The End
Fillestar-e
Fillestar-e
avatar

Male Numri i postimeve : 25
Age : 25
Vendi : Gjakova City
Registration date : 27/10/2008

MesazhTitulli: Re: 3D kosova-crew   Thu Nov 13, 2008 12:50 am

shum e bukur njeri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.gjakovaforum.tk
erolind
A.i Mire
A.i Mire
avatar

Male Numri i postimeve : 676
Age : 18
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

MesazhTitulli: Re: 3D kosova-crew   Thu Nov 13, 2008 12:51 am

flm per komplimente
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
The End
Fillestar-e
Fillestar-e
avatar

Male Numri i postimeve : 25
Age : 25
Vendi : Gjakova City
Registration date : 27/10/2008

MesazhTitulli: Re: 3D kosova-crew   Thu Nov 13, 2008 12:52 am

Me qka e ke bo geri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.gjakovaforum.tk
SaintLion
Fillestar-e
Fillestar-e
avatar

Numri i postimeve : 17
Registration date : 09/12/2008

MesazhTitulli: Re: 3D kosova-crew   Tue Dec 09, 2008 7:04 pm

The End shkruajti:
Me qka e ke bo geri
Me paint me siguri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
erolind
A.i Mire
A.i Mire
avatar

Male Numri i postimeve : 676
Age : 18
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

MesazhTitulli: Re: 3D kosova-crew   Tue Dec 09, 2008 7:22 pm

jo e kum ba me GIMP 2.0
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: 3D kosova-crew   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
3D kosova-crew
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Murat Jashari: Kosova drejt humnerës
» Ramiz Dërmaku:KOSOVA, TAHIR ZEMAJ DHE KORBAT E KOMBIT
» Foto të ndryshme dhe lule
» ME GRYKË PUSHKE KËNDON KOSOVA
» Enver Bytyçi - Kosova digjet, Beogradi dhe Tirana krihen!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Design WorlD :: Userbars-Avatars-Signatures-
Kërce tek: