Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiSnika Xat_chat

 

 Snika

Shko poshtë 
AutoriMesazh
snika
Fillestar-e
Fillestar-e
snika

Male Numri i postimeve : 31
Age : 27
Registration date : 29/10/2008

Snika Empty
MesazhTitulli: Snika   Snika Icon_minitimeFri Nov 07, 2008 6:14 pm

Tung nga une besniki jam nga komuna e kamenices oks besoj qe do te kaloj mire ketu me respekt snika
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ks-forum.sforum.biz dhe www.forumi-kosova.tk
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 21
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Snika Empty
MesazhTitulli: Re: Snika   Snika Icon_minitimeFri Nov 07, 2008 6:28 pm

miresevjen besnik
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://kosov-crew.0forum.biz
dj_cobr4
S.Moderator
S.Moderator
dj_cobr4

Numri i postimeve : 289
Registration date : 28/10/2008

Snika Empty
MesazhTitulli: Re: Snika   Snika Icon_minitimeSat Nov 08, 2008 1:37 pm

welcome broo...klm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
snika
Fillestar-e
Fillestar-e
snika

Male Numri i postimeve : 31
Age : 27
Registration date : 29/10/2008

Snika Empty
MesazhTitulli: Re: Snika   Snika Icon_minitimeSat Nov 08, 2008 9:27 pm

Thnx njeri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ks-forum.sforum.biz dhe www.forumi-kosova.tk
Vizitor
Vizitor
avatar


Snika Empty
MesazhTitulli: Re: Snika   Snika Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 1:38 am

Mirse erdhe ne forum haver
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BoSSi
Fillestar-e
Fillestar-e
avatar

Male Numri i postimeve : 19
Age : 30
Registration date : 05/11/2008

Snika Empty
MesazhTitulli: Re: Snika   Snika Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 2:06 am

Mirse erdhe ne forum bro klm.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Gjakova-ks.tk
Sponsored content
Snika Empty
MesazhTitulli: Re: Snika   Snika Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Snika
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Vetem per ju :: Prezantoni veten në forum-
Kërce tek: