Kosova-Crew
 
ForumPortaliLatest imagesRegjistrohuidentifikimiMireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Xat_chat

identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» Kosova-Crew
MireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Icon_minitimeSat Apr 16, 2011 5:31 pm nga X-X0d3R

» Si ta bejme foton ikon..
MireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 1:31 am nga erdi

» Anetare i ri
MireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 1:17 am nga erdi

» Luaj MILIONERIN shqip
MireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Icon_minitimeThu Mar 25, 2010 10:00 am nga arbnor_76

» Eset NOD32 deri me 2050
MireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Icon_minitimeThu Mar 25, 2010 9:55 am nga arbnor_76

» www.Kuriozitete.info
MireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Icon_minitimeFri Feb 05, 2010 12:24 pm nga DeadCode

» Mire se Erdha !!!!
MireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Icon_minitimeSat Jan 30, 2010 4:55 pm nga erolind

» Lajme ditore nga bota sportive
MireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Icon_minitimeMon Jan 25, 2010 10:44 pm nga erolind

» Cilat klube do te kualifikohen nga grupi H ?
MireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Icon_minitimeSun Jan 24, 2010 5:41 pm nga erolind

Statistikat
Forumi ka 139 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri lulzim1986

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2307 artikuj v 475 temat
Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 74 më Mon Jul 31, 2017 7:56 pm
Web Stats
Free counter and web stats
KHG edhe pse serverin offline ende e rrezikshme
MireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Icon_minitimeWed Oct 29, 2008 10:29 pm nga erolind
MireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali F.1028080521643_m
KHG sulmon faqet e tenisteve serbe
Faqet e internetit të dy tenisteve më të mira serbe, Jelena Jankoviq dhe Ana Ivanoviq, janë sulmuar nga Kosova Hackers Group!.

Në faqet e këtyre dy tenisteve është paraqitur paralajmërimi se ato janë marrë përsipër nga hakerët nga Kosova.

Në faqen e Ana Ivanoviq administratorët …

[ Më shumë ]
Komentet: 1
Viruset kompjuterike sulmojnë të hënën
MireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 10:06 pm nga erolind
MireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali F.1120182113925_m
Hulumtuesit ua tërheqin vëmendjen shfrytëzuesve të internetit që e hëna (24 nëntor) mund të jetë e kobshme kur bëhet fjalë për invazionin e viruseve kompjuterike.

Eksperti për teknologji i gazetës britanike Guardian thotë se analizat e informacioneve mbi viruset të cilët shpërndahen me anë të rrjetit të internetit …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Alienware i cili nuk kushton jashtëzakonisht tepër
MireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 8:45 pm nga dj_cobr4
MireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali F.1115112741803_m

Marka e kompjuterëve të kompanisë Dell, Alienware, gjithmonë është ndërlidhur me komponentët kulminant, dizajnin agresiv dhe, për fat të keq, çmimin jashtëzakonisht të shtrenjtë. Mirëpo tani është paraqitur edhe modeli të cilin mund ta quajmë edhe të lirë.

Alienware Area-51 750i më i lirë ka furnizime të fuqishme …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Ushtria mbron YouTube, por paraqet TroopTube
MireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 8:44 pm nga flor3nt2po2
MireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali F.1114160351469_mUshtria mbron YouTube, por paraqet TroopTube
Ministria amerikane e mbrojtjes në muajin maj të vitit 2007 ushtarëve dhe oficerëve të saj ua kishte ndaluar qasjen në video shërbimin online YouTube, e tani ofron një shërbim të ngjashëm të dedikuar pikërisht atyre.

Përfaqësuesit e ushtrisë amerikane kanë realizuar …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Celulari Facebook arrin në Britani të Madhe
MireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 5:54 pm nga dj_cobr4
MireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali F.1114114346953_m

Mania për Facebookun nuk ka të ndalur; nuk kemi aspak dyshim se së shpejti secili prodhues i harduerëve do të pohojë se pajisja e tyre është “e gatshme” për Facebookun dhe rrjetet tjera shoqërore në internet. Kështu operatori mobil britanik 3 ka paraqitur pajisjen INQ1, që është një celular i punuar veçanërisht për …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
HTC paraqet celularin e parë 4G
MireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 5:53 pm nga dj_cobr4
MireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali F.1114105211628_m
Prapë do të na duhet t’i besojmë prodhuesit i cili ka pohuar se këtu bëhet fjalë për celularin e parë në botë i cili është i aftë për lidhje klasike në rrjetet e rëndomta mobile, në rrjetet Wi-Fi si dhe për lidhjen e cila ende është komerciale – WiMAX.

Tregu rus është i pari në të cilin pajisja nga tabori i …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Vizitoni Romën antike në Google Earth
MireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 5:53 pm nga dj_cobr4
MireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali F.1113134309964_m

Edhe pse satelitët e sotëm nuk mund të na shfaqin pamjen e Romës nga viti 320 para Krishtit, inxhinierët e kompanisë Google janë munduar të krijojnë një simulim tredimensional të Romës antike. Edhe atë shumë me sukses, do të shtonim.

Kjo shtojcë e Google Earth është emëruar “Ancient Rome 3-D” dhe ofron paraqitje të …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Kamerë miniaturale me rezolucion HD
MireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 5:52 pm nga dj_cobr4
MireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali F.1113124145273_m

Çdo ditë e më shumë prodhues paraqesin kamera digjitale miniaturale të cilat ofrojnë mundësinë e incizimit me rezolucion HD (high definition). Ka qenë vetëm çështje momenti kur do t’i bashkohet këtij trendi edhe Pure Digital Technologies, kompania e cila qëndron prapa kamkorderëve miniatural Flip Video.

Produktin e parë …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
LG paraqet disko celular
MireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 5:52 pm nga dj_cobr4
MireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali F.1113111941740_m

Celulari i ri i kompanisë LG është një nga modelet për të cilët është e pamundur të parashikohet se si do të shitet, sepse është vështirë të mendohet që dizajni me lara dhe i artë do t’i pëlqej të gjithëve.

Dizajni i lumtur së bashku me topin e diskos në ekran dhe një bollëk llambash LED të integruara na japin …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
June 2024
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Top posters
X-X0d3R
MireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Vote_lcapMireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Voting_barMireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Vote_rcap 
erolind
MireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Vote_lcapMireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Voting_barMireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Vote_rcap 
dj_cobr4
MireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Vote_lcapMireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Voting_barMireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Vote_rcap 
flor3nt2po2
MireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Vote_lcapMireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Voting_barMireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Vote_rcap 
niki=bossi
MireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Vote_lcapMireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Voting_barMireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Vote_rcap 
naruTo The hacker
MireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Vote_lcapMireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Voting_barMireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Vote_rcap 
snika
MireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Vote_lcapMireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Voting_barMireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Vote_rcap 
himy93
MireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Vote_lcapMireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Voting_barMireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Vote_rcap 
The End
MireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Vote_lcapMireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Voting_barMireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Vote_rcap 
ShKeLqO
MireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Vote_lcapMireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Voting_barMireSeVini Ne Forumin Ks-Team - Portali Vote_rcap 
Partneret

www.hg-forum.ch

www.mesohu.org

www.hsg-crew.tk

www.ahz-crew.ch

www.ast-crew.info