Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiKHG edhe pse serverin offline ende e rrezikshme Xat_chat

 

 KHG edhe pse serverin offline ende e rrezikshme

Shko poshtë 
AutoriMesazh
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind


Male Numri i postimeve : 676
Age : 22
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

KHG edhe pse serverin offline ende e rrezikshme Empty
MesazhTitulli: KHG edhe pse serverin offline ende e rrezikshme   KHG edhe pse serverin offline ende e rrezikshme Icon_minitimeWed Oct 29, 2008 10:29 pm

KHG edhe pse serverin offline ende e rrezikshme F.1028080521643_m
KHG sulmon faqet e tenisteve serbe
Faqet e internetit të dy tenisteve më të mira serbe, Jelena Jankoviq dhe Ana Ivanoviq, janë sulmuar nga Kosova Hackers Group!.

Në faqet e këtyre dy tenisteve është paraqitur paralajmërimi se ato janë marrë përsipër nga hakerët nga Kosova.

Në faqen e Ana Ivanoviq administratorët kanë reaguar shpejt dhe kanë vendosur lajmërimin se ueb-faqja e saj së shpejti do të lëshohet sërish.

Muajve të fundit Kosova Hackers Group! ka sulmuar një varg faqesh të internetit në Serbi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://kosov-crew.0forum.biz
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind


Male Numri i postimeve : 676
Age : 22
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

KHG edhe pse serverin offline ende e rrezikshme Empty
MesazhTitulli: Re: KHG edhe pse serverin offline ende e rrezikshme   KHG edhe pse serverin offline ende e rrezikshme Icon_minitimeSun Jan 24, 2010 12:22 pm

KHG edhe pse serverin offline ende e rrezikshme Grafme_com_21085F3A
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://kosov-crew.0forum.biz
 
KHG edhe pse serverin offline ende e rrezikshme
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Ks-Team :: Portali-
Kërce tek: