Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiMireSeVini Ne Forumin Ks-Team Xat_chat

Shiko mesazhet pa përgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Ks-Team

 
Asnjë mesazh i ri

Rregullat e Forumit

45Fri Nov 21, 2008 3:50 pm
erolind Kritikat sygjerimet dhe verejtjet
Asnjë mesazh i ri

Oferta Falas

716Fri Apr 24, 2009 10:28 pm
timekogus Ofert per hapjen e 1 accounti ne youtube.com
Asnjë mesazh i ri

Prezanto Webfaqen tende

1023Fri Feb 05, 2010 12:24 pm
DeadCode www.Kuriozitete.info
Asnjë mesazh i ri

Portali

Ketu i postoni lajmet me te rendesishme qe dalin ne faqen hyrese te forumit(PORTALIT)
4748Sun Jan 24, 2010 12:22 pm
erolind KHG edhe pse serverin offline ende e rrezikshme
Asnjë mesazh i ri

Lajmerimet

Ketu i keni lajmerimet me te rendesishme nga forumi
35Fri Nov 21, 2008 3:44 pm
erolind dj_cobr4 tani admin

Vetem per ju

 
Asnjë mesazh i ri

Prezantoni veten në forum

Pasi të regjistroheni, mund të postoni diçka rreth vetes tuaj në forum.
34165Sat Apr 16, 2011 5:31 pm
X-X0d3R Kosova-Crew
Asnjë mesazh i ri

Apliko per staff

Ketu mund te aplikoni per staff pra per grad dhe nese i plotesoni kushtet mund edhe te shperbleheni me grad
15Sun Sep 13, 2009 10:06 am
Mergim1 Apliko per grad
Asnjë mesazh i ri

Pyetje&Pergjigje

Ketu mund te beni ndonje pyetje qe ju ka shqetesuar ose te ju pergjigjeni pyetjeve te anetareve te tjere
620Wed Jul 08, 2009 11:50 pm
dardan1 Ni pytje per forum

Design WorlD

 
Asnjë mesazh i ri

Wallpapers&Logos

Ketu mund qe ti postoni wallpapers dhe logos qe jane te punuara nga vete ju
14Wed Feb 11, 2009 6:24 pm
Lenni.x naruTo The Hacker waallpaper
Asnjë mesazh i ri

Userbars-Avatars-Signatures

Ketu i postoni avatars userbars dhe signatures qe jane te punuara nga ju
13135Tue Dec 23, 2008 2:02 pm
niki=bossi Signature nga une
Asnjë mesazh i ri

Kerkesa per dizajn

Ketu mund te beni kerkesa per wallpaper logo userbar avatar etj.
519Fri Jun 19, 2009 7:06 pm
Unee Ktuu Desing help
Asnjë mesazh i ri

Mjete per Design

ketu mud te postoni dhe te shkarkoni mjete si p.sh brusha fonte etj.
422Sun Sep 13, 2009 10:05 am
Mergim1 Une E Dua Programin Photoshop Cs 4 Ose Cs3

Internet&Hardware

 
Asnjë mesazh i ri

Hardware

Ketu mund te postoni te gjitha rreth Hardware probleme qe keni me hardware etj.
55Fri Nov 21, 2008 12:39 am
dj_cobr4 Dell Latitude D620 Broadcom Trusted Platform Module (TPM) 1.2
Asnjë mesazh i ri

Internet

ketu mund te flisni qdo gje qe ka te beje me internetin
616Sun Sep 13, 2009 10:13 am
Mergim1 kush ju perlqen ma shum a google a yahoo
Asnjë mesazh i ri

E-Books&Tutorials

Ketu mund te gjeni E-Books(Libra elektronik) dhe tutoriale te ndryshme
3237Wed Jul 21, 2010 1:31 am
erdi Si ta bejme foton ikon..
Asnjë mesazh i ri

Antivirusa

Ketu mund te postoni antivirusa te ndryshem dhe te diskutoni per problemet qe keni me antivirusa
57Wed Nov 26, 2008 10:39 pm
CrAzY SnIpEr Kaspersky Internet Security 2009 - 8.0.0.4
Asnjë mesazh i ri

Cracks&Serials

Ketu mund te postoni dhe te gjeni Cracks dhe Serials qe ju nevojiten per programe te ndryshme
1325Thu Mar 25, 2010 9:55 am
arbnor_76 Eset NOD32 deri me 2050
Asnjë mesazh i ri

Programe

Ketu mund te postoni dhe te gjeni programe te ndryshme qe mund te ju hyn ne pune ne pc-n tuaj
7488Tue Jul 07, 2009 3:11 pm
endrit-vula Program shqiptar kontabel & financiar Bilanc 2007

Mesimet

 
Asnjë mesazh i ri

Biologji

Ketu flisni qdo gje qe ka te beje me biologjine
511Mon Dec 15, 2008 7:18 pm
snika Sa e keni noten n`Biologyy :
Asnjë mesazh i ri

Matematik

Ketu postoni qdo gje qe ka te beje me matematiken
48Fri May 01, 2009 6:00 pm
Da ChosT qe nje trik per matematik
Asnjë mesazh i ri

Fizik dhe Kimi

Ketu flisni per qdo gje qe dini per detyra te ndryshme qe kan te bejne me fiziken dhe kimin
33Wed Nov 12, 2008 7:14 pm
erolind Pembledhje e disa substancave Kimi
Asnjë mesazh i ri

Mjekesia

Ketu flisni per mjekesin alergjite anatomin e per shume tjera qe kan te bejne me mjeksi
99Tue Nov 11, 2008 12:50 am
X-X0d3R Nuk të prek zemrën dhe nuk ka të bëjë me kancerin
Asnjë mesazh i ri

Astronomia

Ketu mund te bisedoni per astronomine dhe astrofiziken etj.
48Wed Nov 26, 2008 10:44 pm
CrAzY SnIpEr Nostradamusi - parashikuesi më i madh i botës
Asnjë mesazh i ri

Mesime te tjera

ketu flisni per mesimet e tjera te cilat nuk i perkasin forumeve te tjera te mesimeve
1931Mon Nov 10, 2008 7:14 pm
X-X0d3R Të fshehtat. Ndihesh më mirë kur nuk tregon

Te Ndryshme

 
Asnjë mesazh i ri

Urimet

Ketu mund tia uroni p.sh anetarve qe marrin grada arritjeve te forumit ndonje ngjarje etj.
518Wed Nov 26, 2008 10:38 pm
CrAzY SnIpEr urime dj_cobr4 graden ADMIN
Asnjë mesazh i ri

Sport

Ketu behet fjale per gjithqka rreth sportit
9488Mon Jan 25, 2010 10:44 pm
erolind Lajme ditore nga bota sportive
Asnjë mesazh i ri

Lojra Zbavitese

ketu mund te gjeni lojra te ndryshme zbavitese
14293Thu Mar 25, 2010 10:00 am
arbnor_76 Luaj MILIONERIN shqip
Asnjë mesazh i ri

Barcoleta

ketu i shkruani krejt barcoletat qe i dini tkeshum pak :D
3145Fri Apr 24, 2009 7:47 pm
timekogus barcoleta per femra :
Asnjë mesazh i ri

Ilahi

Ketu ju do te gjeni Ilahi te ndryshme.
1010Wed Nov 12, 2008 7:12 pm
niki=bossi Outlandish & Sami Yusuf "Try not to cry" 4 Children of Adam
Asnjë mesazh i ri

Muzikë Shqip { HITE }

Ketu Mund te Gjeni Muzik Shqip
235Fri Nov 21, 2008 3:26 pm
flor3nt2po2 Muzikë shqip të gatshme per shkarkim *KETU*
Asnjë mesazh i ri

Muzikë e Huaj { HITE }

Ketu Mund te Gjeni Musik te Huaj
267Fri Nov 21, 2008 8:59 pm
flor3nt2po2 Te gjitha albumet Internacionale "Ketu"

Chat Programe

 
Asnjë mesazh i ri

MSN Programe

MSN Messenger, Hotmail, Netmeeting dhe msn groups postoni dhe beni pyetje rreth msn
1323Fri Nov 21, 2008 10:28 pm
flor3nt2po2 Mi fshi krejt E-mailat e regjistrum pernjeher
Asnjë mesazh i ri

mIRC programe

ky forum i perket programit mIRC ketu postoni programe te ndryshme lidhur me mIRC skripte etj.
45Fri Nov 21, 2008 10:31 pm
flor3nt2po2 mIRC.v6.35.WinALL.Cracked-DEViLiSiON
Asnjë mesazh i ri

YAHOO programe

ketu mund te postoni dhe te pyesni gjithqka rreth yahoo programe(chat)
67Fri Nov 21, 2008 1:50 pm
erolind Advanced Spy 2.4

Lojra - Games

 
Asnjë mesazh i ri

Te Ndryshme

ketu postoni dhe download lojra te ndryshme
2742Sun Nov 23, 2008 9:15 pm
dj_cobr4 Need for Speed: Undercover 2008 Pc
Asnjë mesazh i ri

Warcraft

ketu mund te flisni vetem mbi gjerat qe kan te bejn me warcraft
44Mon Nov 10, 2008 1:03 am
dj_cobr4 5hero Dota
Asnjë mesazh i ri

Counter Strike & Cheats

ketu i postoni dhe i downloadoni gjera te ndryshme mbi counter strike dhe cheats
1521Wed Nov 11, 2009 8:22 pm
nderim configat per counter strike

Filma te Ndryshem

 
Asnjë mesazh i ri

Filma Shqip

Ketu i postoni vetem filmat shqip
22Fri Nov 21, 2008 11:59 pm
flor3nt2po2 Harry Potter & The Gobelet Of Fire
Asnjë mesazh i ri

Filma Anglisht

Ketu i postoni vetem filmat ne gjuhen angleze
3939Sun Nov 23, 2008 4:16 pm
dj_cobr4 [Ketu]Kerkes Per Filma Anglisht
Asnjë mesazh i ri

Filma Gjermanisht

Ketu i postoni vetem filmat gjermanisht...!
11Fri Nov 21, 2008 7:25 pm
dj_cobr4 Batman Dark Knight
Asnjë mesazh i ri

OnlinE VideoS

Ketu i postoni video interesante nga youtube google video etj...!
00
MireSeVini Ne Forumin Ks-Team Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 2307 artikuj
Forumi ka 139 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri lulzim1986
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 74 më Mon Jul 31, 2017 7:56 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 14 days: The End (29)
Legjenda : [ Administrators ][ Admin 2 ][ S.Moderator ][ Moderator ][ Uploader ][ Dizajner ][ Princess ][ Mik I Forumit ][ Te Perjashtuar ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur