Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiInternet&Hardware Xat_chat

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Internet&Hardware

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Hardware

Ketu mund te postoni te gjitha rreth Hardware probleme qe keni me hardware etj.
55Fri Nov 21, 2008 12:39 am
dj_cobr4 Dell Latitude D620 Broadcom Trusted Platform Module (TPM) 1.2
Asnjë mesazh i ri

Internet

ketu mund te flisni qdo gje qe ka te beje me internetin
616Sun Sep 13, 2009 10:13 am
Mergim1 kush ju perlqen ma shum a google a yahoo
Asnjë mesazh i ri

E-Books&Tutorials

Ketu mund te gjeni E-Books(Libra elektronik) dhe tutoriale te ndryshme
3237Wed Jul 21, 2010 1:31 am
erdi Si ta bejme foton ikon..
Asnjë mesazh i ri

Antivirusa

Ketu mund te postoni antivirusa te ndryshem dhe te diskutoni per problemet qe keni me antivirusa
57Wed Nov 26, 2008 10:39 pm
CrAzY SnIpEr Kaspersky Internet Security 2009 - 8.0.0.4
Asnjë mesazh i ri

Cracks&Serials

Ketu mund te postoni dhe te gjeni Cracks dhe Serials qe ju nevojiten per programe te ndryshme
1325Thu Mar 25, 2010 9:55 am
arbnor_76 Eset NOD32 deri me 2050
Asnjë mesazh i ri

Programe

Ketu mund te postoni dhe te gjeni programe te ndryshme qe mund te ju hyn ne pune ne pc-n tuaj
7488Tue Jul 07, 2009 3:11 pm
endrit-vula Program shqiptar kontabel & financiar Bilanc 2007
Internet&Hardware Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur