Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiMesimet Xat_chat

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Mesimet

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Biologji

Ketu flisni qdo gje qe ka te beje me biologjine
511Mon Dec 15, 2008 7:18 pm
snika Sa e keni noten n`Biologyy :
Asnjë mesazh i ri

Matematik

Ketu postoni qdo gje qe ka te beje me matematiken
48Fri May 01, 2009 6:00 pm
Da ChosT qe nje trik per matematik
Asnjë mesazh i ri

Fizik dhe Kimi

Ketu flisni per qdo gje qe dini per detyra te ndryshme qe kan te bejne me fiziken dhe kimin
33Wed Nov 12, 2008 7:14 pm
erolind Pembledhje e disa substancave Kimi
Asnjë mesazh i ri

Mjekesia

Ketu flisni per mjekesin alergjite anatomin e per shume tjera qe kan te bejne me mjeksi
99Tue Nov 11, 2008 12:50 am
X-X0d3R Nuk të prek zemrën dhe nuk ka të bëjë me kancerin
Asnjë mesazh i ri

Astronomia

Ketu mund te bisedoni per astronomine dhe astrofiziken etj.
48Wed Nov 26, 2008 10:44 pm
CrAzY SnIpEr Nostradamusi - parashikuesi më i madh i botës
Asnjë mesazh i ri

Mesime te tjera

ketu flisni per mesimet e tjera te cilat nuk i perkasin forumeve te tjera te mesimeve
1931Mon Nov 10, 2008 7:14 pm
X-X0d3R Të fshehtat. Ndihesh më mirë kur nuk tregon
Mesimet Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur