Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiDesign WorlD Xat_chat

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Design WorlD

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Wallpapers&Logos

Ketu mund qe ti postoni wallpapers dhe logos qe jane te punuara nga vete ju
14Wed Feb 11, 2009 6:24 pm
Lenni.x naruTo The Hacker waallpaper
Asnjë mesazh i ri

Userbars-Avatars-Signatures

Ketu i postoni avatars userbars dhe signatures qe jane te punuara nga ju
13135Tue Dec 23, 2008 2:02 pm
niki=bossi Signature nga une
Asnjë mesazh i ri

Kerkesa per dizajn

Ketu mund te beni kerkesa per wallpaper logo userbar avatar etj.
519Fri Jun 19, 2009 7:06 pm
Unee Ktuu Desing help
Asnjë mesazh i ri

Mjete per Design

ketu mud te postoni dhe te shkarkoni mjete si p.sh brusha fonte etj.
422Sun Sep 13, 2009 10:05 am
Mergim1 Une E Dua Programin Photoshop Cs 4 Ose Cs3
Design WorlD Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur