Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiChat Programe Xat_chat

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Chat Programe

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

MSN Programe

MSN Messenger, Hotmail, Netmeeting dhe msn groups postoni dhe beni pyetje rreth msn
1323Fri Nov 21, 2008 10:28 pm
flor3nt2po2 Mi fshi krejt E-mailat e regjistrum pernjeher
Asnjë mesazh i ri

mIRC programe

ky forum i perket programit mIRC ketu postoni programe te ndryshme lidhur me mIRC skripte etj.
45Fri Nov 21, 2008 10:31 pm
flor3nt2po2 mIRC.v6.35.WinALL.Cracked-DEViLiSiON
Asnjë mesazh i ri

YAHOO programe

ketu mund te postoni dhe te pyesni gjithqka rreth yahoo programe(chat)
67Fri Nov 21, 2008 1:50 pm
erolind Advanced Spy 2.4
Chat Programe Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur