Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiMi fshi krejt E-mailat e regjistrum pernjeher Xat_chat

 

 Mi fshi krejt E-mailat e regjistrum pernjeher

Shko poshtë 
AutoriMesazh
flor3nt2po2
S.Moderator
S.Moderator
flor3nt2po2

Numri i postimeve : 107
Registration date : 15/11/2008

Mi fshi krejt E-mailat e regjistrum pernjeher Empty
MesazhTitulli: Mi fshi krejt E-mailat e regjistrum pernjeher   Mi fshi krejt E-mailat e regjistrum pernjeher Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 10:28 pm

Pra n.q.s doni ti fshini krejt E-mailat e regjistrum pernjeher.. Percjelli kta hapa

Së pari e qelni Inboxin, dhe i shifni ne anen e majt ku lexojn " Inbox, draft etj.." e më posht Lexon ''Contacts'', klikoni aty dhe i selektoni nje nga nje, ose te gjith per meniher, dhe shkoni ''delete''
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mi fshi krejt E-mailat e regjistrum pernjeher
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Chat Programe :: MSN Programe-
Kërce tek: