Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimifshi messengerin e vjeter nga Xp Xat_chat

 

 fshi messengerin e vjeter nga Xp

Shko poshtë 
AutoriMesazh
flor3nt2po2
S.Moderator
S.Moderator
flor3nt2po2

Numri i postimeve : 107
Registration date : 15/11/2008

fshi messengerin e vjeter nga Xp Empty
MesazhTitulli: fshi messengerin e vjeter nga Xp   fshi messengerin e vjeter nga Xp Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 10:24 pm

fshi messengerin e vjeter nga Xp

Nqs dikush e ka bezdi apo i starton automatikisht messengeri i vjeter sa here qe i hapet windows XP dhe i bahen dy messengera bashke me ate te riun (Msn Messenger 7) atehere ka nje menyre (nder disa menyra) se si me e fshi krejt.
Jane vetem 3 hapa qe do i shpjegojne vete fotot.
Tek hapi i trete duhet te shkruani :
RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
fshi messengerin e vjeter nga Xp
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Chat Programe :: MSN Programe-
Kërce tek: