Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimidj_cobr4 tani admin Xat_chat

 

 dj_cobr4 tani admin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 21
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

dj_cobr4 tani admin Empty
MesazhTitulli: dj_cobr4 tani admin   dj_cobr4 tani admin Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 3:08 pm

prej tani dj_cobr4 eshte admin ne vend te the star dhe shpresoj se ka me deshmu se e meriton
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://kosov-crew.0forum.biz
dj_cobr4
S.Moderator
S.Moderator
dj_cobr4

Numri i postimeve : 289
Registration date : 28/10/2008

dj_cobr4 tani admin Empty
MesazhTitulli: Re: dj_cobr4 tani admin   dj_cobr4 tani admin Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 3:34 pm

flm broo...besoj qe keni me me ppa sdhe leni me me vlersuvet..flm...:duke qeshur:D:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 21
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

dj_cobr4 tani admin Empty
MesazhTitulli: Re: dj_cobr4 tani admin   dj_cobr4 tani admin Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 3:44 pm

sps njeri ti e meriton ket grad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://kosov-crew.0forum.biz
Sponsored content
dj_cobr4 tani admin Empty
MesazhTitulli: Re: dj_cobr4 tani admin   dj_cobr4 tani admin Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
dj_cobr4 tani admin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Ks-Team :: Lajmerimet-
Kërce tek: