Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiKritikat sygjerimet dhe verejtjet Xat_chat

 

 Kritikat sygjerimet dhe verejtjet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 21
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Kritikat sygjerimet dhe verejtjet Empty
MesazhTitulli: Kritikat sygjerimet dhe verejtjet   Kritikat sygjerimet dhe verejtjet Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 3:50 pm

ketu tregoni ndonje kritik qe e keni per stafin ndonje verejtje ose ndonje sygjerim edhe ato probleme qe zgjidhen do fshihen nga forumi.flm per mirekuptim sakt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://kosov-crew.0forum.biz
 
Kritikat sygjerimet dhe verejtjet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Ks-Team :: Rregullat e Forumit-
Kërce tek: