Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiLG paraqet disko celular Xat_chat

 

 LG paraqet disko celular

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dj_cobr4
S.Moderator
S.Moderator
dj_cobr4


Numri i postimeve : 289
Registration date : 28/10/2008

LG paraqet disko celular Empty
MesazhTitulli: LG paraqet disko celular   LG paraqet disko celular Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 5:52 pm

LG paraqet disko celular F.1113111941740_m

Celulari i ri i kompanisë LG është një nga modelet për të cilët është e pamundur të parashikohet se si do të shitet, sepse është vështirë të mendohet që dizajni me lara dhe i artë do t’i pëlqej të gjithëve.

Dizajni i lumtur së bashku me topin e diskos në ekran dhe një bollëk llambash LED të integruara na japin të kuptojmë se LG KC560 është i dedikuar për shfrytëzuesit e rinj.

Nga specifikat, në të gjendet ekrani 2.4 inçësh QVGA, kamera me rezolucion prej tre megapikselash, Bluetooth 2.0, FM radio, GSM dhe mundësia e zgjerimit me anë të kartelave microSD.

Pra, krejt ato që nevojiten për dëgjim të muzikës janë në të, e ajo më e rëndësishmja është se celulari mund të kalojë mirë në mesin e të rinjve – çmimi – është bukur i përshtatshëm: 300 deri në 350 dollarë. Mirëpo, pajisja mund të blihet vetëm në Kinë, se kur do të vjen dhe nëse do të vjen ndonjëherë tek ne, ende nuk është e njohur.

www.lg.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
LG paraqet disko celular
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Ks-Team :: Portali-
Kërce tek: